• Ogłoszenie:

jak złamać hasło administratora w systemie win xp

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

Jak złamać hasło administratora w systemie win xp

Postprzez arkaczor 29 Lip 2005, 11:38

Jestem zwykłym urzytkownikiem i mam ochote sie dostać do logowania administratora jak moge to zrobić by złamać jego hasło. Z góry dziękuje jeśli ktoś może mi pomóc.
Hej wszystkim.
arkaczor
~user
 
Posty: 9
Dołączenie: 23 Lip 2005, 14:50



Postprzez --== J O K E R ==-- 29 Lip 2005, 12:03

Jeśli przy uruchamianiu systemu masz wybór użytkowników to:
nacisnij ctrl+alt+del , jako nazwe uzytkownika wpisz ADMINISTRATOR (najprawdopodobniej bez hasla). Jak Ci sie zaloguje, panel sterowania> konta uzytkownikow i tam mozesz wszystkim pozmieniac hasla dzieki czemu dostajesz sie do kont innych uzytkownikow.
pozdrawiam
--== J O K E R ==--
 



Postprzez MUTOPOMPKA 29 Lip 2005, 13:30

arkaczor napisał(a):Jestem zwykłym urzytkownikiem i mam ochote sie dostać do logowania administratora jak moge to zrobić by złamać jego hasło

Skoro masz na kompie konto z ograniczeniami to chyba w jakimś właśnie celu...

A napisz, czemu chcesz temu komuś zmienić hasło (włamać się na konto Admina)???

PS. Tu nie ma miejsca na pisanie o hakowaniu, włamywaniu i łamaniu wszelkich zabezpieczeń.
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Napster 29 Lip 2005, 19:56

Hackerstwo to pierwszy stopień do więzienia! :wink:
AMD Athlon 2500+ (Barthon), 640 DDR RAM, Sapphire Radeon 9800 SE, HDD 200 GB, Lite-On DVD-RW, Sound Blaster Live! 5.1
Awatar użytkownika
Napster
~user
 
Posty: 776
Dołączenie: 05 Cze 2005, 18:22
Miejscowość: Łęknica (Lubuskie)
Pochwały: 17



Postprzez prog 29 Lip 2005, 20:00

i do wiedzy :D
C2D E8400 3GHZ + Pentagram Freezone HP-120 ALCu, Asus P5Q SE /intel P45/, A-Data 2x2GB CL4 Extreme Edition, Sapphire Radeon HD4870 512mb/256bit DDR5, WD 640GB SATA, Lite-ON Super AllWrite DVD SATA, Chieftec 500W, Samsung 2032BW Black 20', Vista Ultimate x64
Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor...
Awatar użytkownika
prog
~user
 
Posty: 4043
Dołączenie: 23 Mar 2005, 22:02
Miejscowość: /home/prog/
Pochwały: 232



jak by to powiedzieć

Postprzez arkaczor 01 Sie 2005, 09:55

bo mój ojciec to by za dużo chciał więc chce się dostać na jego konto bo tam przynajmniej można coś pozmieniać i nie mam wyboru za pomocą ctr+alt+del mam ten taki llogo i i wpisywanie hasła
Hej wszystkim.
arkaczor
~user
 
Posty: 9
Dołączenie: 23 Lip 2005, 14:50



Postprzez MUTOPOMPKA 01 Sie 2005, 10:21

arkaczor napisał(a):bo mój ojciec to by za dużo chciał

A może na odwrót???

arkaczor napisał(a):bo tam przynajmniej można coś pozmieniać

a na twoim, koncie nie? Zależy co chcesz zmieniać?
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez QSZI 01 Sie 2005, 10:50

Hehehe ... moosisz się z tym pogodzić, ale Ci współczuje bo zadużo sobie nie porobisz na tym swoim koncie ! - Ja mam też założone dla brata (młodszego) Żebym czasami nie moosiał instalować win. po tygodniu :Zzależy też jakie Ci zrobił konto .... bo można takie że wogoole nie będziesz mógł nic zainstalować ! Ale z droogiej strony to ładnie widze się ojciec boi że mu poknychasz ... Masz 19lat a ojciec traktuje cie jak 5-cio latka, widocznie coś przeskrobałeś :roll:

Złooż sobie własnego kompa ... tak będzie najlepiej :wink: 8)
To już jest koniec ... ? Ja już nie moge występować ? <lol2> ;)
Awatar użytkownika
QSZI
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 31 Lip 2005, 17:42
Miejscowość: Kruszwica



no właśnie

Postprzez arkaczor 01 Sie 2005, 11:23

a jak zrobic to konto z większymi przywilejami na win xp skoro tam jest tylko do wyboru admin i urzytkownik a tego urzytkownika z większymi prawami to nie mam pojęcia jak zrobić mój ojciec zreszta tez a pozatym to najbardziej mi zalęzy żeby sie dostać na jego konto bo na moim skaner nie działa pisze teh application is unable to initialize and will close. Na skanerze mi najbardziej zależy dlatego chce mieć do niego dostęp. Jeśli to wam pomorze to skaner jet firmy agfa snapscan e40 a program opsłógujący to agfa scanwise 1.70 skaner podłączony jest przez usb. Pozatym jest taka kicha że ja nawet nie moge usunąć ikon z pulpitu mojego które powstały bo tam przy instalacji. a jak włanczam corela to pisze coś takiego "nie mozna dodać do rejestru elementów zgodnych z office" a jak daje nowy rysunek to pisze
"nieprawidłowy katalog uzytkownika podany w corelapp.ini" NO i co ja mam z tym wszystkim zrobić mnie już szlag trafia a jeszcze pozatym to zainstaowaniu tego serwis packa 2 to już w ogóle kicha te zabzpieczenia są poronione dlatego ja chce jakiegoś uzytkownika z większymi prawami albo być adminem a ojciec jak mu to mówie to tylko wzdych i mówi co ja ci poradze bo on jet porębany.[/url]
Hej wszystkim.
arkaczor
~user
 
Posty: 9
Dołączenie: 23 Lip 2005, 14:50



Postprzez QSZI 01 Sie 2005, 12:25

To niech zrobi twoje konto również jako "administrator" wtedy będziesz miał również te same możliwości co on ! Niech wejdzie w START>PANEL STEROWANIA>KONTA UŻYTKOWNIKÓW>i niech wybierze twoje konto>następnie niech kliknie na "zmień typ konta" i niech zaznaczy "administrator" i po robocie ;) Teaz macie te same prawa ale poprostu osobne konta :D
To już jest koniec ... ? Ja już nie moge występować ? <lol2> ;)
Awatar użytkownika
QSZI
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 31 Lip 2005, 17:42
Miejscowość: Kruszwica



nie w tym rzecz

Postprzez arkaczor 01 Sie 2005, 13:38

Jemu właśnie zależy żebym nie maił takich praw a ja potrzebuje sknera jak to zrobić na tym zwykłym urzytkowniku chyba że jest możliwoś zrobienia urzytkownika z większymi prawami
Hej wszystkim.
arkaczor
~user
 
Posty: 9
Dołączenie: 23 Lip 2005, 14:50



Postprzez Leny19 01 Sie 2005, 14:06

podczas włączania kompa fciśnij F8 pojawi się panel kontrolny (jeśli się nie pojawi to masz pecha - a twój ojciec czyta gazety informatyczne albo jest informatykiem) wybierz tryb awaryjny jeżeli twój ojciec nie zastosował zabezpieczeń to powinno CI się pojawić konto: ADMINISTRATOR.. dalej panel sterowania -> konta użytkowników.. itd. ustawiasz co chcesz i masz. życzę miłego dnia ;)
Leny19
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 01 Sie 2005, 14:01



dobra koniec z tym włamywaniem się

Postprzez arkaczor 01 Sie 2005, 14:55

a jak to zrobić żeby ten skaner zaczął działać na moim logowaniau i żebym nie musiał być administratorem
a jak zrobic to konto z większymi przywilejami na win xp skoro tam jest tylko do wyboru admin i urzytkownik a tego urzytkownika z większymi prawami to nie mam pojęcia jak zrobić mój ojciec zreszta tez a pozatym to najbardziej mi zalęzy żeby sie dostać na jego konto bo na moim skaner nie działa pisze teh application is unable to initialize and will close. Na skanerze mi najbardziej zależy dlatego chce mieć do niego dostęp. Jeśli to wam pomorze to skaner jet firmy agfa snapscan e40 a program opsłógujący to agfa scanwise 1.70 skaner podłączony jest przez usb. Pozatym jest taka kicha że ja nawet nie moge usunąć ikon z pulpitu mojego które powstały bo tam przy instalacji. a jak włanczam corela to pisze coś takiego "nie mozna dodać do rejestru elementów zgodnych z office" a jak daje nowy rysunek to pisze
"nieprawidłowy katalog uzytkownika podany w corelapp.ini" NO i co ja mam z tym wszystkim zrobić mnie już szlag trafia a jeszcze pozatym to zainstaowaniu tego serwis packa 2 to już w ogóle kicha te zabzpieczenia są poronione dlatego ja chce jakiegoś uzytkownika z większymi prawami albo być adminem a ojciec jak mu to mówie to tylko wzdych i mówi co ja ci poradze bo on jet porębany
Hej wszystkim.
arkaczor
~user
 
Posty: 9
Dołączenie: 23 Lip 2005, 14:50



Postprzez QSZI 01 Sie 2005, 16:16

Nie będziesz iał dostępu ze swojego konta do skanera ... o ile pamiętam to w win. nie można ustawiać co może drugi użytkownik ... są tam do wyboru "administrator" i "ograniczone" - przy ograniczonym nie można wybrać co ma blokować co nie, to usawia system czyli Lipa :(. Ale nie daje głowy uciąć że sie nie da .... może ktoś inny wie ...
To już jest koniec ... ? Ja już nie moge występować ? <lol2> ;)
Awatar użytkownika
QSZI
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 31 Lip 2005, 17:42
Miejscowość: Kruszwica



ludzie pomóżcie

Postprzez arkaczor 01 Sie 2005, 16:52

prosze jestemw desperacji nniech mi ktoś pomoże
Hej wszystkim.
arkaczor
~user
 
Posty: 9
Dołączenie: 23 Lip 2005, 14:50



Postprzez slimdick 03 Sie 2005, 19:33

Kod: Zaznacz wszystko
http://home.eunet.no/pnordahl/ntpasswd/
Awatar użytkownika
slimdick
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 09 Cze 2005, 13:59



Postprzez Chibita 03 Sie 2005, 20:30

Jak pojawią ci się te konta wciśnij CTRL+ALT+DELETE i wyświetlą ci się dwa pola.Użytkownik i Hasło.W pole Użytkownik wpisz Administrator,a pole hasło pozostaw puste.Klik na OK i jesteś zalogowany na ukrytym koncie Admina.Tam możesz tworzyć nowe konta,zmieniać hasła,zmieniać przywileje(typy kont).

POZDRAWIAM!
Chibita
 
Posty: 155
Dołączenie: 16 Lip 2005, 10:02
Pochwały: 3



Postprzez jakubat 03 Sie 2005, 21:59

Człowieku ty po prostu potrzebujesz wirusa. Ale takiego ktory zapisuje znaki zapisane na klawiaturze w logu. Są takie programiki specjalnie do tego stworzone. ladujesz takiego progosa, jesli masz farta to antywir go nie wywali i pozniej sprawdzasz sobie co to ludzie na klawiaturce pisza. Gdzies tam bedzie haslo ktore potrzebujesz. Pozniej bedziesz wiedzial co robic. Chyba sa jeszcze jakies programy do odczytywania i lamania hasel ale nie zainstalujesz ich na ogrzniczonym koncie koncie :) Pogadaj z Ojcem zeby nadal Ci chociaz czesciowo wieksze uprawniwnia START=>uruchom=>gpedit.exe chyba tak to bylo. moze tam ustawic uprawnienia dla poszczegolnych uzytkoenikow.
jakubat
~user
 
Posty: 34
Dołączenie: 26 Lip 2005, 21:56




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości