• Ogłoszenie:

jak usunac wpisy z rejestru?

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Jak usunac wpisy z rejestru?

Postprzez BOYluzak 10 Paź 2006, 18:58

reklama
Hmm a wiec tak skonczyla mi sie demonstracyjna wersja jakiegos programu ale jesli go odistaluje i zainstaluje od nowa to on ciagle siedzi w rejestrze:/ najlepszym sposobem byloby postawienie windowsa od nowa...ale w jaki sposob mozna usunac wpisy w rejestrze bez stawiania systemu od nowa???
Dziwne nastroje zmienne nastroje...świat bez kłopotów jest nic nie wart...Szybkie kobiety z duzymi poduszkami powietrznymi. Piekne samochody z swietnym charakterem.
BOYluzak
~user
 
Posty: 90
Dołączenie: 18 Maj 2006, 19:29
Miejscowość: Kielce



Postprzez Red 10 Paź 2006, 18:59

programami do czyszczenia rejestru ,albo recznie mozna usunac.
Awatar użytkownika
Red
^zasłużony
 
Posty: 8694
Dołączenie: 01 Wrz 2005, 10:57
Miejscowość: Piaseczno
Pochwały: 701



Hmm

Postprzez BOYluzak 10 Paź 2006, 19:00

A dokladniej jaki to program gdzie go znalesc??albo w jaki spoosb recznie usunac gdzie znajduje sie ten rejest:Dz gory dziekuje:)aa i jeden papieros skraca zycie o 7 minut takze nie pal:Pmoderatorze:P
Dziwne nastroje zmienne nastroje...świat bez kłopotów jest nic nie wart...Szybkie kobiety z duzymi poduszkami powietrznymi. Piekne samochody z swietnym charakterem.
BOYluzak
~user
 
Posty: 90
Dołączenie: 18 Maj 2006, 19:29
Miejscowość: Kielce



Postprzez Mike 10 Paź 2006, 19:03

BOYluzak napisał(a):lbo w jaki spoosb recznie usunac gdzie znajduje sie ten rejest:


Start => Uruchom => i tam wpisz regedit


Na to wygląda, że nie masz wogóle pojęcia co to rekestr, poczytaj tutaj o tym, na pewno Ci się przyda => http://www.agavk.p9.pl/strony/win_regedit.php
Ostatnio edytowany przez Mike, 10 Paź 2006, 19:07, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Mike
*mod
 
Posty: 10264
Dołączenie: 16 Gru 2005, 13:30
Pochwały: 989



Łoj

Postprzez BOYluzak 10 Paź 2006, 19:06

<beczy>qwa ile mi tego wyskoczylo:( masiakra pomocy:/ jak mam znalesc dokladny program??hmm?gdzie to szukac???
Dziwne nastroje zmienne nastroje...świat bez kłopotów jest nic nie wart...Szybkie kobiety z duzymi poduszkami powietrznymi. Piekne samochody z swietnym charakterem.
BOYluzak
~user
 
Posty: 90
Dołączenie: 18 Maj 2006, 19:29
Miejscowość: Kielce



Postprzez Mike 10 Paź 2006, 19:08

BOYluzak napisał(a):<beczy>qwa ile mi tego wyskoczylo:( masiakra pomocy:/ jak mam znalesc dokladny program??hmm?gdzie to szukac???


Na to wygląda, że nie masz wogóle pojęcia co to rekestr, poczytaj tutaj o tym, na pewno Ci się przyda => http://www.agavk.p9.pl/strony/win_regedit.php

Najpierw poczytaj tutaj

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
Mike
*mod
 
Posty: 10264
Dołączenie: 16 Gru 2005, 13:30
Pochwały: 989



Postprzez BOYluzak 10 Paź 2006, 19:09

Juz dziekuje znalazlem wsio:D
Dziwne nastroje zmienne nastroje...świat bez kłopotów jest nic nie wart...Szybkie kobiety z duzymi poduszkami powietrznymi. Piekne samochody z swietnym charakterem.
BOYluzak
~user
 
Posty: 90
Dołączenie: 18 Maj 2006, 19:29
Miejscowość: Kielce



Postprzez Mike 10 Paź 2006, 19:16

BOYluzak napisał(a):hmm a to mam usunac czy jakos zmienic:???nio jestem w to ciemny niestety:(


Operacje na rejestrze można robić tym programikiem => http://www.programosy.pl/program,jv16-powertools.html


Ale najpierw przyczytaj, to co podałem Ci wyżej.
Jak już będziesz kożystał z tego proga, to niech się zrobi kopia rejestru (też w tym progu).
A co do usunięcia kluczy to jv16 jest funkcja wyszukiwania kluczy (wpisujesz tam nazwę tago co chcesz usunąć)
Awatar użytkownika
Mike
*mod
 
Posty: 10264
Dołączenie: 16 Gru 2005, 13:30
Pochwały: 989



Postprzez __raf 13 Paź 2006, 12:21

poza tym zawsze twórz punkt przywracania bo instalki nie zawsze zostawiają tylko wpisy w rejestrze, ale często informacje o tym że jest to wersja trial są porozrzucane po całym systemie
Awatar użytkownika
__raf
~user
 
Posty: 40
Dołączenie: 21 Gru 2005, 12:25
Miejscowość: Radom



Postprzez kahoona 13 Paź 2006, 12:29

Albo ewentualnie (o ile trial nie opiera się na wpisach w rejestrze) wspomóc się programem TrialReset...
...no to żegnam... i kropka.
kahoona
~user
 
Posty: 5637
Dołączenie: 24 Kwi 2006, 10:19
Pochwały: 475



Re: jak usunac wpisy z rejestru?

Postprzez Kierchu 10 Lut 2009, 20:45

Ja mam podobne pytanie. Chodzi o usunięcie wszelkich wpisów w rejestrze oraz plikach systemu Windows Xp o instalacji danego programu - chodzi mi o Invisible Browsing - super program do ustawiania premium proxy, ale wersja 3-dniowa. No i oczywiście ponowna instalacja nie działa, a jestem ciekaw, gdzie DOKŁADNIE znajduje się jakaś ukryta informacja o tym, że ten program był instalowany i jak ją usunąć, by móc zainstalować go ponownie.

PS. mam nadzieję, że regulaminu nie naruszam, pytając o to jak nachalne pozostałości po programie, by przy okazji móc go używać ponownie w wersji trial?
Kierchu
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 10 Lut 2009, 20:39




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości