• Ogłoszenie:

Jak skopiować kontakty z tel. nokia n95 na sony xperia s

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Jak skopiować kontakty z tel. nokia n95 na sony xperia s

Postprzez bagi89 16 Lip 2012, 23:12

reklama
Parę dni temu kupiłem sobie telefon sony xperia s, a wcześniej miałem nokię n95. Nie wiem jak skopiować kontakty z n95 na xperia s. Wspomiany nowy telefon nie ma slotu kart pamięci, ma slot karty microSIM (dzisiaj jechałem do salonu po duplikat). Nokia n95 nie ma możliwości przesyłania kontaktów przez bt. Czy jest jakiś program, który zrobi to przez kabel USB? Jeśli tak, to jaki.

Dodano Dzisiaj, 14:58:
Jeszcze jedno pytanie, nie będę dodawał nowego tematu, spytam przy okazji. Zna ktoś jakiś odtwarzacz filmów Xvid i DivX na Androida? Fabryczny odtwarzacz w xperia s nie obsługuje tych formatów. Nie chce mi się konwertować każdego filmu, żeby mieć go na wynos, a teraz, latem wyjeżdżam częściej, niż zwykle. Jest jakiś odtwarzacz XviD i DivX, który można ściągnąć za darmo z Android Marketu? Jeśli tak, to jaki?

Dodano Dzisiaj, 16:15:
OK, odtwarzacz znalazłem "BSPlayer FULL", ale pytanie o kontakty dalej aktualne.
bagi89
~user
 
Posty: 44
Dołączenie: 05 Mar 2011, 17:13



Jak skopiować kontakty z tel. nokia n95 na sony xperia s

Postprzez floyd5 17 Lip 2012, 20:39

Google nie boli:
http://www.ipmart-forum.pl/archive/index.php/t-80517.html
http://www.youtube.com/watch?v=XBq8sHb73o0
Awatar użytkownika
floyd5
~user
 
Posty: 1022
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 19:41
Miejscowość: Radom/Łódź
Pochwały: 82



Jak skopiować kontakty z tel. nokia n95 na sony xperia s

Postprzez bagi89 18 Lip 2012, 20:01

OK, dzięki.
bagi89
~user
 
Posty: 44
Dołączenie: 05 Mar 2011, 17:13



Jak skopiować kontakty z tel. nokia n95 na sony xperia s

Postprzez pawlus73 17 Lut 2013, 21:01

ja skopiowałem z nokii e52 na kartę pamięci ( zapisują się jako osobne pliki .vcf ) potem normalnie przez kompa wrzuciłem na kartę pamięci do J-ki i potem przez "Dodaj kontakty" wskazałem " z kart". Wszystko poszło OK. Żeby na to wpaść też straciłem trochę czasu, myślałem już że będę eksportował każdy kontakt osobno. Byłaby masakra.
Pozdrawiam
pawlus73
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 17 Lut 2013, 20:48




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości