• Ogłoszenie:

Jak sie poslugiwac programem typu G3 Torrent !!

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Jak sie poslugiwac programem typu G3 Torrent !!

Postprzez D>K>A 05 Maj 2005, 21:01

reklama
Tak jak w temacie Jak z niego sciagac i w ogule ??
za pomoc z gory dzieki :!:
This shizzle my whizzle this is the plot listen up you bizzles forgot slizzle does not give a fuck !!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
D>K>A
~user
 
Posty: 202
Dołączenie: 03 Kwi 2005, 00:44
Miejscowość: NY
Pochwały: 3



Postprzez keks_ik 05 Maj 2005, 21:27

Nie bawie sie torrentem ale zawsze jest tak samo:
znajdujesz link na stronie (do torrenta),
klikasz na nie ,
wybierasz element docelowy ,
zapis, sciagasz...
moge sie mylic bo kozystam z kazaa
Intel core 2 duo e6300 1.86
Asus p5b i965
Ram ddr2 2x1Gb kingston
GeForce GTS 250 Palit 1GB E-GreenEdition
WD WD2500KS 250 GB + 1 dysk 70 GB + nagrywarka DVD
Modecom Carbon MC530 530W ATX
Awatar użytkownika
keks_ik
~user
 
Posty: 1445
Dołączenie: 16 Kwi 2005, 14:22
Miejscowość: Kraina dobrej muzyki|Katowice
Pochwały: 108



Re: Jak sie poslugiwac programem typu G3 Torrent !!

Postprzez I-R-A 05 Maj 2005, 23:08

D>K>A napisał(a):Tak jak w temacie Jak z niego sciagac i w ogule ??
za pomoc z gory dzieki :!:

no to tak - najlepszym klientem jest azeurus - ściągniesz go na programosach -- jak go konfigurować - zapodałem na (do d..y ten serwer - chodzi jak ślimak i nie mogę otworzyć swojego posta - aby zapodać ci linka) jak otworzysz z tego - to Twoja sprawa http://forum.programosy.pl/re-mam-problem-z-azureusem-prosze-o-pomoc-vp59259
Jak zainstalujesz azureusa a następnie Javę (jest niezbędna dla opery i dla firefoxa i wogóle jest potrzebna w systemie (albo i nie :) )
Wejdziesz na strony z torrentami i klikniesz tylko co chcesz ściągać - a ten żaboń sam się ustawi - tylko musisz mieć miejsce na dysku - gdzie ma ci zapisać - oraz ważne!!! musisz mieć bardzo szybki dysk - aby nadążał zapisywać - co ten naściąga - to tyle
pozdrówka
I-R-A
ZAKAZ LINKóW W PODPISIE
Awatar użytkownika
I-R-A
~user
 
Posty: 260
Dołączenie: 13 Paź 2004, 22:47
Miejscowość: Irleand Isle
Pochwały: 28



Postprzez MUTOPOMPKA 06 Maj 2005, 16:10

I-R-A napisał(a):oraz ważne!!! musisz mieć bardzo szybki dysk - aby nadążał zapisywać - co ten naściąga

Oj.. tu trochę przesadziłeś z tym twierdzeniem... Dyski są o wiele szybsze, niż prędkość z jaką ściągasz dane!!! Musiałbyś mieć internet z prędkością powyżej 30-50 MB/s, aby coś zaczęło Ci się "dziać" z pakietami, które idą do ciebie po kablu z neta...

Więc nie prawdą jest, abyś musiał mieć szybki dysk...
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez I-R-A 07 Maj 2005, 12:04

mutopompek - :) :) :) z tym dyskiem żartowałem aby gostka nie załamywać jak mu zacznie ciągnąć w bitach/s - zawsze jest wtedy nadzieja na szybsze - a szybki dysk zawsze mu się przyda :) :) :) a swoją drogą - to słyszałem, że podobno można przesyłać dane na odległość nawet z prędkością 700 mb/s - wystarczy rzucać w kompa płytami CD :) :) :)
pozdrówka
I-R-A
ps. nie na temat - ale dla poprawy humoru :) kiedyś ktoś podobno przywiązał latarkę do kota i zrzucił go z dachu udawadniając - że kot może latać z prędkością światła :) może w tpsa to czytali i podobne próby robili z modemami do neo???
ZAKAZ LINKóW W PODPISIE
Awatar użytkownika
I-R-A
~user
 
Posty: 260
Dołączenie: 13 Paź 2004, 22:47
Miejscowość: Irleand Isle
Pochwały: 28




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości