• Ogłoszenie:

jak odzyskać dane po formacie?? PLEASE HELP

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

jak odzyskać dane po formacie?? PLEASE HELP

Postprzez reffis 29 Sty 2005, 15:04

reklama
witam i prosze o pomoc kazdego kto wie jak odzyskać dane po formacie. Zrobilem format C ale sformatowały sie wszystkie dyski,(wiem jush czemu) jakiego programu użyć do przywracania danych?? i jak go w miare skutecznie używać?? Mam PC Inspctor File Recovery czy są jakieś inne dobre programy do przywracania??
reffis
~user
 
Posty: 8
Dołączenie: 29 Sty 2005, 14:57



Postprzez MUTOPOMPKA 29 Sty 2005, 15:24

http://forum.programosy.pl/viewtopic.php?t=7492&highlight=danych
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Magik 29 Sty 2005, 15:30

Tak sa.....kika stopni nizej jeden z nich....
A propo odzyskania danych po formacie to juz zasad przytaczac nie bede bo juz kiedys referat o tym trzasnalem.......
Powiem tylko tyle iz po formacie bedzie ciezko i watpie we wszystkie te cudowne wynalazki typu Easy Recovery, kotr sprawdzaja sie tylko w przypadku zastosowania sie do zasad ktore kiedys przytoczylem
Od takich przypadkow sa specjalne firmy ktore sie tym zajmuja, ale kosztuje to bagatekla okolo 5tys zl, wiec raczej Ciebie to nie zainteresuje
Pozdrawiam
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez reffis 29 Sty 2005, 16:03

a gdzie móglym znaleść ten Twój referat??
reffis
~user
 
Posty: 8
Dołączenie: 29 Sty 2005, 14:57



Postprzez Magik 29 Sty 2005, 16:13

Witam
przelecialem cala "szukajke" forumowa i nie ma....wiec przytocze Ci tylko ulamek tego co wazne w Twojej sytuacji:

Utraciłem ważne dane (!!!) - co dalej ?

Odzyskiwanie danych przebiegnie skuteczniej, gdy zastosujesz się do następujących porad:

* w przypadku utraty ważnych informacji NIE wolno dokonywać operacji zapisu (np.: instalacja dodatkowego oprogramowania, defragmentacja dysku twardego) jakichkolwiek plików na feralnym nośniku;
* nie należy stosować oprogramowania typu scandisk, NDD czy chkdsk, gdyż przez to uczynić odzyskiwanie danych trudniejszym;
* w żadnym wypadku nie należy samodzielnie otwierać napędów;
* najlepiej wyłączyć komputer (nie zamykając systemu lecz przez odcięcie dopływu prądu);
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez reffis 29 Sty 2005, 16:33

no narazie na dysku mam tylko win xp zainstalowany. Mogbyś mi powiedzieć jak użyć jakiegoś programu do odzyskiwania?? probuje i nic nie moge zdzialać, jak narazie chyba jesteś jedyną osobą jaka może mi pomóc.
jagby co moje gg 6754080
reffis
~user
 
Posty: 8
Dołączenie: 29 Sty 2005, 14:57



Postprzez Magik 29 Sty 2005, 16:38

Ze swojej strony moge Ci podac link do user guid'a i tam jest wszystko wyjasnione
PZDR
http://download.mcafee.com/products/manuals/en-us/MER_UserGuide_Aug01.pdf

Autor postu otrzymał pochwałę
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości