• Ogłoszenie:

jak i czy działa emul na iplus

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

jak i czy działa emul na iplus

Postprzez kiz22 11 Maj 2006, 23:28

reklama
Witam
Chciałbym się zapytać jak działa i czy wogóle działa emul w usłudze plusa iplus. Mój kolega chciałby to założyć bo nie ma innej możliwości na Internet. Wiem że programy na torrencie działają bez problemu a jak to wygląda z emule.
Jak działa to czy trzeba coś w nim ustawić szczególnego.
Proszę o odpowiedz.
kiz22
~user
 
Posty: 72
Dołączenie: 02 Lut 2006, 12:54



Postprzez Reveler 11 Maj 2006, 23:38

Według mnie wygląda to tak samo jak na innych usługach.. w końcu internet to internet i niczym prócz limitu transferu sie nie rózni (jeśli chodzi o dostęp do zasobów sieci).. eMule to program P2P i jesli iPlus nie ma jakiejś blokady na teo typu przesył danych to wszystko powinno być normalnie..

edit Tom@szek
więcej takich sygnaturek żebym nie widział
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Postprzez dormario 12 Maj 2006, 00:16

Chciałbym się zapytać jak działa i czy wogóle działa emul w usłudze plusa iplus.

Jak najbardziej działa. Sam korzystam z tej usługi. Jeśli masz Zasięg EDGA to nawet będą niezłe prędkości ściągania. Niestety przy standardowym IP w eMule będziesz miał LOW ID
Awatar użytkownika
dormario
~user
 
Posty: 37
Dołączenie: 30 Kwi 2006, 05:42




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości