• Ogłoszenie:

Internet radiowy przerywa. problem z dostawcą

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Internet radiowy przerywa. problem z dostawcą

Postprzez Brodeon 04 Kwi 2016, 12:52

reklama
Witajcie, mam od lutego pewien problem z internetem radiowym a mianowicie Przerywa mi połączenie. Wielokrotnie kontaktowałem się z dostawcą mówiąc o problemie lecz oni twierdzą że łącze jest stabilne. Oczywiście nie potwierdzają to moje logi z konsoli windows. Komputer jest połączony przez sieć wi fi do routera, jednak nawet jak podłączyłem do komputera kabel od anteny i efekt taki sam. Podsyłam wam przykładowe wywalenie z internetu:

Spoiler:


Dostawca uparł się jak na tę chwilę że nie wyślą technika.
Brodeon
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 04 Kwi 2016, 12:47



Internet radiowy przerywa. problem z dostawcą

Postprzez XMan 1 04 Kwi 2016, 14:00

Sprawdź inne DNS-y:

Google
8.8.8.8
8.8.4.4
-------------------

lub Open
208.67.222.222
208.67.220.220
-------------------

Sprawdź również ten poradnik:
Zmniejszanie pingu w grze, optymalizacja łącza

Klikamy dwukrotnie lewym przyciskiem myszy na zasadzie Ogranicz rezerwowalną przepustowość.

W oknie właściwości będą widoczne trzy opcje Nie skonfigurowano, Włączone oraz Wyłączone. Zaznaczamy opcje Włączone, po czym w polu >Limit przepustowości (%) wpisujemy wartość 0, podobnie jak na poniższym zrzucie. Po zmodyfikowaniu ustawień wybieramy Zastosuj i potwierdzamy OK.

Dotyczy optymalizacji łącza internetowego, ograniczenia przepustowości łącza oraz zmniejszenie pingu.

Na Windows 7 jest tak:

Image

System jest czysty, nie ma śmieci lub wirusów ?
Nie toleruję wulgaryzmu, chamstwa oraz kłamstwa.
"Mniej adrenaliny, więcej endorfin"

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
XMan 1
~user
 
Posty: 681
Dołączenie: 11 Paź 2013, 20:39
Miejscowość: PL
Pochwały: 40



Internet radiowy przerywa. problem z dostawcą

Postprzez Brodeon 04 Kwi 2016, 14:22

System jest czysty. Skanowałem malwarebyte anti-malware. Wg. tego programu jest czysty. Mogę jeszcze innym programem zeskanować. Sprawdzę jeszcze tymi ip którymi dałeś. Dzięki za odpowiedź. Dam później znać
Brodeon
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 04 Kwi 2016, 12:47



Internet radiowy przerywa. problem z dostawcą

Postprzez ToServeAndProtect 04 Kwi 2016, 15:23

XMan 1, to nie jest wirus ani zasyfiony system to jest wina dostawcy.

Brodeon, od kogo masz neta? play może?

spójrz na mój film: https://www.youtube.com/watch?v=vxGObxz1nng - sytuacja bardzo podobna. choćbyś nie wiem jak potrafił im powiedzieć, że tobie nie działa to oni powiedzą, że działa. walczyłem z nimi już 3 razy i mówili, że podobno naprawili albo że działa idealnie. dalej tak jest
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Internet radiowy przerywa. problem z dostawcą

Postprzez Brodeon 04 Kwi 2016, 16:06

Cały czas to samo. Internet radiowy jest lokalnego dostawcy. W kulki sobie lecą bo oni jedno a ja drugie, a technik jakoś nie garnie się żeby przyjechać i zobaczyć. Co najlepsze to takie problemy się nigdy nie zdarzały. Dopiero od lutego, mniej więcej od kiedy zwiększyli mi prędkość internetu z 4 do 8 Mbit

Dodano Dzisiaj, 18:06:
Zauważyłem jedną rzecz. Jak jest ciepło na dworze to internet praktycznie co chwila przerywa :/
Brodeon
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 04 Kwi 2016, 12:47




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości