• Ogłoszenie:

Internet Explorer

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Internet Explorer

Postprzez jacgra 21 Maj 2005, 16:03

reklama
Witam. Mam nadzieję że nie było takiego samego pytania, ale szukałem i nie mogłem znaleźć. Mam prośbę, jak otwieram w explorerze "Otwórz w nowym oknie" to otwiera mi się małe okienko a wolałbym zmaksymalizowane. Nie wiem jak to zmienić. Proszę o pomoc. Z góry dzięki
jacgra
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 18 Maj 2005, 21:29



Postprzez Magik 21 Maj 2005, 16:07

Możesz to zrobić albo - tylko dla tej głównie otwieranej strony, albo dla nowo otwieranych okien również.

Następnie odnajdź poniższy klucz HKEY_CURRENT_USERS\ SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main

Patrzysz na prawe okno; znajdujesz poniższy ciąg i wartość -> PPM -> Modyfikuj

W ciągu Full Screen -> dane wartości=NO zmień na YES!
W wartości DWORD: LastCheckedHi -> wpisz dane wartości 1c14be3.

Następnie - otwórz w nowym oknie ten sam klucz
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main

i usuń ostatni wpis w oknie obok - "Window_Placement".

Zamknij edytor, zrestartuj kompa!

Otwórz przeglądarkę - pojawi Ci się małe okno; przytrzymaj klawisz Shift i maksymalnie rozciagnij okno -> następnie otwórz nowe okno znów je rozciągając -> operację powtarzaj aż do skutku - cały czas oczywiście trzymając przyciśnięty klawisz Shift.

Zamknij przeglądarkę.
Wejdź w Opcje folderów -> Widok -> zaptaszkuj - Zapamiętaj ustawienia wyświetlania każdego folderu. Oczywiście -> Zastosuj!

Odpowiedz dzieki wspolpracy Waterproof...heh

Autor postu otrzymał pochwałę
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez jacgra 21 Maj 2005, 16:21

Dzięki serdeczne za pomoc - idę sprawdzić to :)
jacgra
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 18 Maj 2005, 21:29



Postprzez jacgra 21 Maj 2005, 16:32

D!eselek 1.9T napisał(a):W wartości DWORD: LastCheckedHi -> wpisz dane wartości 1c14be3.


Sorki ale nie mogę znaleźć tego Last CheckedHi :( Poza tym są tu 3 wartości DWORD: przy AddtoFavoriotesExpanded, przy NoJITSetup i przy Save_Session_History_On_Exit. Przy tych trzech mam wpisać tą wartość??
jacgra
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 18 Maj 2005, 21:29



Postprzez Magik 21 Maj 2005, 16:36

jacgra napisał(a):przy AddtoFavoriotesExpanded, przy NoJITSetup i przy Save_Session_History_On_Exit. Przy tych trzech mam wpisać tą wartość??


One tycza sie zupelnie zcegos innego

jacgra napisał(a):Sorki ale nie mogę znaleźć tego Last CheckedHi


Jesli jej nie masz to ja dodaj

PZDR

P.S
jakby dalej jakies problemy wystepowaly to wytrzymaj do jutra lub moze ktos kto sie wiedza pochwalic moze Ci odpowie.....Ja odpowiem dopiero jutro
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości