• Ogłoszenie:

internet explorer

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

internet explorer

Postprzez sed 14 Maj 2005, 11:57

reklama
maly problem chyba zainstalowalem nakladke i nie wiem jak sie tego pozbyc Na poczatku zmienilo mi strone startowa ale z tym sobie poradzilem teraz jesli nie moze czegos wyswietlic to dopiero ja wrzuca .w lewym rogu pisze AZESEARCH A moze ma tak zostac?slyszlem ze nakladki duzo daja
sed
~user
 
Posty: 206
Dołączenie: 26 Wrz 2004, 16:20
Miejscowość: Bydgoszcz
Pochwały: 1



Postprzez fluid 14 Maj 2005, 12:06

to moze jeszcze napisz JAKA nakladke zainstalowales

sed napisał(a):AZESEARCH

mnie to wyglada na jakis syf ktory sie laduje ze stronek, rodzaj wyszukiwarki przelec kompa jakims programem do usuwania adware i spyware (adaware, spybot lub spy emergency - dzieki Diesel za ten soft
masz racje jest zarabisty masz u mnie za to reddsa :wink: )
i powinno usunac twoj problem a najlepiej zmien przegladarke na Firefoxa albo Opere lub wsadz na IE nakladke Maxtona
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
»ekspert
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez keks_ik 14 Maj 2005, 12:12

Moze to nie nakladka ale jakis plugin sciagniety z neta...jak to napisal umiejetnie fluid23 - syf ...skanowanie , i jeszcze raz skanowanie :mrgreen:
Intel core 2 duo e6300 1.86
Asus p5b i965
Ram ddr2 2x1Gb kingston
GeForce GTS 250 Palit 1GB E-GreenEdition
WD WD2500KS 250 GB + 1 dysk 70 GB + nagrywarka DVD
Modecom Carbon MC530 530W ATX
Awatar użytkownika
keks_ik
~user
 
Posty: 1445
Dołączenie: 16 Kwi 2005, 14:22
Miejscowość: Kraina dobrej muzyki|Katowice
Pochwały: 108



Postprzez Magik 14 Maj 2005, 13:14

sed napisał(a):w lewym rogu pisze AZESEARCH A moze ma tak zostac?slyszlem ze nakladki duzo daja


Nie wiem co to za nakladka....MyIE, avant itd....raczej nie powinno ale to zalezy od nakladki...niektore spyware zawieraja


sed napisał(a):slyszlem ze nakladki duzo daja


N orozszerzaja mozliwosci poczciwego IE, ale dziury pozostaja.....Pomysl o FF czy Operze

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości