• Ogłoszenie:

humor

Opinie, sugestie, pomysły odnośnie strony oraz Forum Programosy.
Tutaj również znajdziesz ważne informacje od zarządu Forum.

Postprzez phobia 19 Gru 2007, 15:32

reklama
BZIKU napisał(a):no phobia naprawde podał argumenty

to nie były argumenty, tylko wysmianie was :roll:


BZIKU napisał(a):.jeszcze z tym doswiadczeniem forumowym

echhh..bez duzej ilosci pochwał i postow tu nie masz szans na szacunek?

traktujecie to forum jak czesc swojego zycia. :roll: :roll:

pureee..

Autor postu otrzymał pochwałę
phobia
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 19 Gru 2007, 12:51
Miejscowość: cementery



Postprzez mroofek 19 Gru 2007, 15:54

A ja powiem tak : Jedni lubili zaglądać do "humoru" inni nie. Ja należę to tych pierwszych i dlaczego mam byc karany za to , że user xxx podał linka z takimi treściami?
wywalenie do kosza tematu to nie rozwiązanie bo taki user przejdzie sobie do działu "bezpieczeństwo" i na pytanie: "komp mi muli, co z tym moge zrobić" odpisze "wywal do śmietnika" i co ? temat też pójdzie do kosza? :roll:

poza tym o tym, że jedni uważają, że link taki a taki jest nieodpowiedni a inni uważają że jest ok i na zawracanie uwagi odpowiadają " a co, gorszy cie to ?? to idź się pomódl za mnie" mam tylko jedno zdanie : DEBILIZM
w regulaminie pisze, że nie można dawać rzeczy OGóLNIE UWAżANYCH za obraźliwe etc. wiec w czym problem.

Warny i bany dla tych co maja mało w głowach i na słowne ostrzeżenia nie zwracają uwagi, a śmietnika nie będzie
wszystko
... jak szczeniaki rozrabiają, to przyjeżdzają psy, sukami i często na kogutach gonią im kota...
Awatar użytkownika
mroofek
~user
 
Posty: 581
Dołączenie: 10 Lip 2005, 12:45
Pochwały: 38



Postprzez BZIKU 19 Gru 2007, 16:05

phobia...napisze tylko raz,ostatni.Naucz sie czytac między wierszami a zrozumiesz sens wieeelu wypowiedzi..
NIGDY nie stwierdziłem że:
phobia napisał(a):bez duzej ilosci pochwał i postow tu nie masz szans na szacunek?

Stwierdziłem tylko że jako osoba dopiero zarejestrowana na forum ma mała wiedze co sie tutaj i jak odbywa...
A za to stwierdzenie:
phobia napisał(a):to nie były argumenty, tylko wysmianie was

Dostajesz krechę za próbę wprowadzenia konfliktu na forum.
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Postprzez phobia 19 Gru 2007, 16:07

BZIKU
"krecha za próbę: cytat z regulaminu -> wywoływania konfliktów burzących przyjazną atmosferę na forum;"

przyjazną? widac włąsnie

Autor postu otrzymał pochwałę
phobia
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 19 Gru 2007, 12:51
Miejscowość: cementery



Postprzez MarcepanowyPiesek 19 Gru 2007, 16:08

Popieram zdanie mroofka... To jest kompletny bezsens... Wyrzucić bardzo popularny i ceniony temat...:/ Jak patrzeć na to w ten sposób, że ktoś pisze coś bezsensu i daje coś bezsensu to dlaczego jeszcze istnieje dział "szukasz gry...?" tam na kazdej stronie są ostrzeżenia..
Wyślę zaproszenia na LOCKERZ PM
Awatar użytkownika
MarcepanowyPiesek
~user
 
Posty: 555
Dołączenie: 29 Lis 2006, 17:54
Miejscowość: Turek
Pochwały: 23



Postprzez skowrona 19 Gru 2007, 16:09

mroofek napisał(a):A ja powiem tak : Jedni lubili zaglądać do "humoru" inni nie. Ja należę to tych pierwszych i dlaczego mam byc karany za to , że user xxx podał linka z takimi treściami?
wywalenie do kosza tematu to nie rozwiązanie bo taki user przejdzie sobie do działu "bezpieczeństwo" i na pytanie: "komp mi muli, co z tym moge zrobić" odpisze "wywal do śmietnika" i co ? temat też pójdzie do kosza? Rolling Eyes

dokładnie też często do humoru zaglądam a teraz co ? nie mogę bo jakiś (tu nie bede sie wypowiadał ) podał linka z nieodpowiednią treścią :roll: moim zdaniem coś jest nie tak :roll:
Image
Awatar użytkownika
skowrona
~user
 
Posty: 1861
Dołączenie: 14 Gru 2006, 22:51
Pochwały: 71



Postprzez bramkarz91_91 19 Gru 2007, 16:18

To i ja się wypowiem na ten temat zamknięcia "humoru". Zamknęliście ten temat z powodu jednego,dwóch userów którzy podali link do czegoś śmiesznego , ale z odrobiną erotyki no cóż nie zawsze coś śmiesznego to tylko dowcip czy obrazek przedstawiający "czesia" . Temat został zamknięty z powodu niezastosowania się do wytycznych władzy , ale przecież takie rzeczy zdarzają sie w każdym dziale czy to sprawdzanie logów czy w filmach,grach,muzyce. Dlatego nie widze powodu zamknięcia tego tematu chyba , że komuś działał na nerwy i chce bawić się w rambo zamykając ten temat ma przeciwko sobie kilkudziesięciu userów....
Awatar użytkownika
bramkarz91_91
~user
 
Posty: 3170
Dołączenie: 22 Lip 2006, 18:16
Pochwały: 28



Postprzez Radzio 19 Gru 2007, 16:26

władza zastosowała tak zwaną odpowiedzialność zbiorową :roll:
Fakt że Denzi tym filmikiem ostro przegiął ale to i tak nie powód aby wszyscy userzy dostali za to po zadku :roll:
Ale to i tak tylko moje,w sumie nic nie znaczące,zdanie.

PS.
BZIKU napisał(a):Stwierdziłem tylko że jako osoba dopiero zarejestrowana na forum ma mała wiedze co sie tutaj i jak odbywa...

tutaj bym polemizował,bo jak ktoś się dopiero zarejestrował to nie znaczy że już wcześniej nie zaglądał na to forum.(tak było przynamniej ze mną-zarejestrowałem się dopiero po jakiś 4 miechach od czasu "odkrycia" programosów)
Ps2.Żeby nie było linków do gier,filmów,mp3,humoru,żeby nie było niczego :wink:
Youe see,house is a feeling that no one can understand really.
Until you get deep in the vibe of house
Intel Pentium 4 520 2,8GHz/Gigabyte GA-8I915P Duo/2x2gb DDR2 800MHz Patriot Viper CL4/GeCube Radeon HD3850 512MB 256BIT OC EDITION/Seagate 120GB + Segeate 500GB/Pionner DVR-108/Sound Blaster X-Fi Music/Chieftec BX-03 + Chieftec HPC-420/Creative Gigaworks G500/Iiyama A705MT Vision Master 411/Canon MP610/
Awatar użytkownika
Radzio
~user
 
Posty: 1532
Dołączenie: 04 Kwi 2006, 21:20
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 26



Postprzez bramkarz91_91 19 Gru 2007, 16:30

Ps2.Żeby nie było linków do gier,filmów,mp3,humoru,żeby nie było niczego

I to trzeba powiedzieć głośno także nie liczą się tylko te osoby które sprawdzają logi ale także ci którzy pomagają w muzyce filmach i grach
Awatar użytkownika
bramkarz91_91
~user
 
Posty: 3170
Dołączenie: 22 Lip 2006, 18:16
Pochwały: 28



Postprzez filipyo 19 Gru 2007, 16:31

Mimo iz wiekszosc jest za zostawieniem tematu i tak administracja tego nie zrobi forum juz dawno spadlo na psy teraz sie juz tylko bardziej pograza
ODDAM 30 DNIOWE PLATNE KONTO NA RAPIDSHARE ZA ZAPROSZENIE NA BTGIGS I TL LUB INNA DOBRA STRONE WIECEJ PW
filipyo
~user
 
Posty: 1762
Dołączenie: 13 Lis 2004, 10:01
Pochwały: 74



Postprzez Tomaszu 19 Gru 2007, 16:46

Rozumiem, że jeden user potrafi doprowadzić jeden z najbardziej lubianych, i odwiedzanych tematów do zamknięcia? Osobiście tak jak większość userów zaglądałem i udzielałem się w tym temacie... Zamknięcie tego tematu uważam za gwóźdź do trumny z odrobinką "luzu" na tym forum...
Z@K napisał(a):moze usuncie jeszcze `szukam filmow` bo tam też notorycznie pojawiają sie zbedne posty, podobnie jak `szukasz plyty lub mp3` i `szukasz gry`...?

Jak wyżej.
BZIKU napisał(a):Kto chciał to się wyżalił,odpisał i.....nic więcej-absolutnie nic się nie zmieniło

Znając życie ten temat zostanie zamknięty i wyląduje w koszu obok cenionego humoru...
filipyo napisał(a):Mimo iz wiekszosc jest za zostawieniem tematu i tak administracja tego nie zrobi

Niestety trzeba się z tym liczyć :?

"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego"
Może w tym powiedzeniu chodzi o zupełnie coś innego, ale przypomniało mi się to i niestety to nam się dostało "za jednego" usera...
Awatar użytkownika
Tomaszu
~user
 
Posty: 1850
Dołączenie: 13 Lip 2006, 12:12
Miejscowość: Strzegowo ^^
Pochwały: 116



Postprzez Dzi@dek 19 Gru 2007, 16:58

Jak widać, nie wszyscy poczytali początek tematu. :?
Image Image
Dzi@dek
^zasłużony
 
Posty: 3854
Dołączenie: 11 Gru 2006, 20:18
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 210



Postprzez RufuS* 19 Gru 2007, 17:03

Sadząc po stylu pisania usera phobia stwierdzam że jest to Denzi, który wczoraj został zbanowany i to właśnie przez niego mamy ten cały bałagan. No ale mniejsza o to...

Osobiście, aż tak mi tego tematu nie będzie brakować. Swego czasu zaglądałem tam dosyć często, jednak od paru tygodni pojawia się tam coraz mniej śmiesznych rzeczy. To miał być dział "Humor" czyli miejsce w którym można się nieźle pośmiać.

Co mnie obchodzi że jakiś tam koleś potrafi nieźle tańczyć, jakaś laska fajnie kręci tyłeczkiem etc... Sory ale to nie jest śmieszne :!: :roll: Nie wspominając już o egzekucjach itp :wow:

Zresztą po co taki temat jak serwisów "humorystycznych" jest od groma. YouTube, JoeMonster, Bash, Maxior...
AMD Phenom II X4 955 3,2 + SilentiumPC Fortis HE1225|| MSI 870A-G54 || Kingston HyperX 8GB DDR3-1333 CL9 || MSI GTX460 1024MB Cyclone OC || WD Blue 1TB || Seasonic M12II-520W || SilentiumPC Gladius 800 || NEC E222W + Philips 235PQ || Razer DeathAdder + QcK || Microsoft Digital Media Keyboard 3000 || Windows 7 Professional 64bit MSDNAA
Awatar użytkownika
RufuS*
~user
 
Posty: 1294
Dołączenie: 15 Maj 2005, 14:11
Miejscowość: Rybnik
Pochwały: 102



Postprzez Radzio 19 Gru 2007, 17:07

Ja chciałem tylko jeszcze jedno pytanie postawić?
Po co władza tyle mówi o tym,że to my,userzy,mamy największy wpływ na wygląd programosów,skoro i tak nasze zdanie się nie liczy?
czego dowodem jest
Dzi@dek napisał(a):Widać, że nikogo to nie ruszyło a temat w dziale "Użytkownicy o programosy" traktujący o mozliwości wstawiania "linków" od 18 nie został zaakceptowany przez naszych modów i adminów ( choć sie często pojawiały )

i kolejny
Dzi@dek napisał(a):Temat otwieram na dalszą dyskusję, lecz nie bądźcie optymistami...
Youe see,house is a feeling that no one can understand really.
Until you get deep in the vibe of house
Intel Pentium 4 520 2,8GHz/Gigabyte GA-8I915P Duo/2x2gb DDR2 800MHz Patriot Viper CL4/GeCube Radeon HD3850 512MB 256BIT OC EDITION/Seagate 120GB + Segeate 500GB/Pionner DVR-108/Sound Blaster X-Fi Music/Chieftec BX-03 + Chieftec HPC-420/Creative Gigaworks G500/Iiyama A705MT Vision Master 411/Canon MP610/
Awatar użytkownika
Radzio
~user
 
Posty: 1532
Dołączenie: 04 Kwi 2006, 21:20
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 26



Postprzez Wojtasgls 19 Gru 2007, 17:10

RufusFCB napisał(a):Zresztą po co taki temat jak serwisów "humorystycznych" jest od groma. YouTube, JoeMonster, Bash, Maxior...


ale oto chodzi zeby pokazac to szerszemu gronu zeby kto inny tez sie posmial.z tego..

Prosze nie zamykanie tego tematu przez wladze gdyz mam pare slow do powiedzenia tylko ze pozniej bo jeszcze w robocie jestem :/

RADZIO I reszta... czy tylko ja to widze... ze WLADZA czeka na PROPOZYCJE sensowne co do tego tematu... :?: :?: a nie narzekanie glupiee Filipyo, Wariata . LUDZIE dajcie propozycje jakies a nie forum zeszlo na psy, niechce mi sie pomagac itp. teksty
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



Postprzez Z@K 19 Gru 2007, 17:21

Wojtasgls napisał(a):a nie forum zeszlo na psy


`it's too late`


sensowna propozycja:

przywrócic temat, dać pomocnika (chyba ze wladza sama da rade) i odpowiednio nagradzac osoby ktore nie rozumieja słowa HUMOR
this is a war, and we're HempLobby soldiers.!
Awatar użytkownika
Z@K
~user
 
Posty: 2691
Dołączenie: 18 Sty 2006, 13:48
Miejscowość: Jelenia Góra
Pochwały: 127



Postprzez Radzio 19 Gru 2007, 17:23

Wojtasgls napisał(a):RADZIO I reszta... czy tylko ja to widze... ze WLADZA czeka na PROPOZYCJE sensowne co do tego tematu...

najbardziej w moim mniemaniu sensowna propozcyja nie przeszła i pewnie nie przejdzie czyli
temat w dziale "Użytkownicy o programosy" traktujący o mozliwości wstawiania "linków" od 18 nie został zaakceptowany przez naszych modów i adminów ( choć sie często pojawiały )


Z@K napisał(a):odpowiednio nagradzac osoby ktore nie rozumieja słowa HUMOR

pamiętaj że dla każdego humor oznacza co innego(dyskusja na ten temat już była :wink: )
ale oczywiście bez takich przegięć jak to wczorajsze :roll:
Youe see,house is a feeling that no one can understand really.
Until you get deep in the vibe of house
Intel Pentium 4 520 2,8GHz/Gigabyte GA-8I915P Duo/2x2gb DDR2 800MHz Patriot Viper CL4/GeCube Radeon HD3850 512MB 256BIT OC EDITION/Seagate 120GB + Segeate 500GB/Pionner DVR-108/Sound Blaster X-Fi Music/Chieftec BX-03 + Chieftec HPC-420/Creative Gigaworks G500/Iiyama A705MT Vision Master 411/Canon MP610/
Awatar użytkownika
Radzio
~user
 
Posty: 1532
Dołączenie: 04 Kwi 2006, 21:20
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 26



Postprzez snajper$ 19 Gru 2007, 17:26

Z@K napisał(a):dać pomocnika

Jestem chętny :D
Awatar użytkownika
snajper$
~user
 
Posty: 903
Dołączenie: 19 Lut 2006, 17:50
Miejscowość: Okolice krakowa :)
Pochwały: 73



Postprzez Dzi@dek 19 Gru 2007, 17:26

radzio27
Masz cytaty opanowane - a tak coś od siebie :?: słucham.
Image Image
Dzi@dek
^zasłużony
 
Posty: 3854
Dołączenie: 11 Gru 2006, 20:18
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 210



Postprzez TELEPATYCZNY 19 Gru 2007, 17:27

Z@K napisał(a):i odpowiednio nagradzac osoby ktore nie rozumieja słowa HUMOR


A Humor(link) który zahacza o tematyke powyzej 18 lat opatrzec wyrażnym znaczkiem +18 co bedzie równoznaczne z tym ze otwiera sie go na wlasna odpowiedzialnosc ( zrobic info na pierwszej stronie humoru lub nawet w regulaminie forum ).
Kto sie nie dostosuje to nagroda powinna być nie krecha ale np. odrazu tydzien odpoczynku na przemyslenie tego co za głupote sie wstawiło.
"Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Należy stwierdzić, że Bóg musi być swym nowym tworem również rozczarowany - poprawki w stosunku do małpy są wręcz niezauważalne." MARK TWAIN
Awatar użytkownika
TELEPATYCZNY
~user
 
Posty: 1769
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:22
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 244



PoprzedniaNastępna

Powróć do Użytkownicy o Programosy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość