• Ogłoszenie:

hasło w win98

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

hasło w win98

Postprzez figowaty 11 Maj 2005, 12:15

reklama
Wydaje mi się, że po moim wyjściu z pracy ktoś grzebie w moim komputerze. Czy ktoś zna program aby sprawdzić w jakich godzinach jest odpalany komp ? Jak założyć hasło w win98 ? :P
Pozdrawiam figowaty
figowaty
~user
 
Posty: 8
Dołączenie: 14 Lip 2004, 10:11
Miejscowość: Warszawa



Postprzez MUTOPOMPKA 11 Maj 2005, 12:58

Poczytaj to: http://www.sbs.2p.pl/menk.html i zastosuj.... Ktoś będzie bardzo zdzwiowiony, że nie może się zalogować....
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Ciuchcia 11 Maj 2005, 20:05

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem artykół, ale nadal pozostaje możliwość usunięcia hasła :?: Chodzi mi o uruchomienie kompa pod DOS'em i przeniesiene pliku *.pwl. Na kompa wtedy można wejść bez hasła. Przy wyłączaniu kompa trzeba wtedy przenieść plik, tam gdzie był i nic nie widać, że ktoś wchodził. Jeśli się myle to prosze mnie wyprowadzić z błędu bo zawsze się zastanawiałem jak można przed tym zabezpieczyć WIN 98.
Awatar użytkownika
Ciuchcia
~user
 
Posty: 236
Dołączenie: 05 Sty 2005, 01:32
Miejscowość: z nienacka
Pochwały: 19



Postprzez MUTOPOMPKA 11 Maj 2005, 20:52

Ciuchcia napisał(a):Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem artykół, ale nadal pozostaje możliwość usunięcia hasła Chodzi mi o uruchomienie kompa pod DOS'em i przeniesiene pliku *.pwl. Na kompa wtedy można wejść bez hasła. Przy wyłączaniu kompa trzeba wtedy przenieść plik, tam gdzie był i nic nie widać, że ktoś wchodził. Jeśli się myle to prosze mnie wyprowadzić z błędu bo zawsze się zastanawiałem jak można przed tym zabezpieczyć WIN 98.

A hasełko na BIOS? Też jest jakimś tam rozwiązaniem... Żadko kto wie, że można zdjąc takie hasło z biosu na 2 sposoby....
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Magik 14 Maj 2005, 09:14

jakies monitorowanie zdalne?? czy softwarowe

http://www.spyarsenal.com/

programy do sprawdzania tego co jest wciskane na klawiaturze, zrzuty ekranu, mikrofon, web kamera, podsłuchiwanie sieci

programy sa niewidoczne i jak juz ktos kiedys napisal nie ma ich w dodaj/usun programy

PZDR

Żadko kto wie, że można zdjąc takie hasło z biosu na 2 sposoby....


Hmmm...ja wiem :D

figowaty napisał(a):Jak założyć hasło w win98 ?


Nie ma co sobie glowy zawracac.....Nie dosc ze algorytm jest banalny do obejscia to w dodatku mozna monit o haslo ominac naciskajac "anuluj".....Dla bezpieki zainstaluj jakis system z rodziny NT......to sa dopiero mozliowsci.....Dla przykladu windows2000 :D
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości