• Ogłoszenie:

Gta 4

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

Gta 4

Postprzez miki19972 24 Lut 2012, 21:20

Witam, właśnie zainstalowałem gta 4, jednak nie chce mi sie uruchomić Rockstar Games Social Club , pokaże wam jak zainstalowałem..
a więc tak, ściagłem grę Gta 4 z internetu , zainstalowałem ją , nastepnie zainstalowałem Rockstar Games Social Club, potem skopiowałem Cracka Razor 1911 do folderu z grą , następnie zainstalowałem łatke polonizującą versji 0.99 . Podczas uruchamiania pisało że musi być uruchomione Rockstar Games Social Club i ten program mi się nie uruchamia.. a Powiem wam, że jak grałem w wakacje w tę grę , to wtedy zrobilem tak jak teraz i działał.. potem przestałem grać w tę grę i po kilku miesiącach chciałem sobie pograć lecz nie mogłem , no i odinstalowałem i jeszcze raz zainstalowałem tak jak podałem wyżej i nie dziala , a powinno dzialać , bo tak samo zainstalowałem jak w wakację.. Napiszcie co mam zrobić, bo ja nie mam zielonego pojęcia co z tym fantem..
Z góry Dziękuję i pozdrawiam :)
Ostatnio edytowany przez Mike, 24 Lut 2012, 21:38, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Zapraszam do sklepu po oryginał.
miki19972
~user
 
Posty: 16
Dołączenie: 24 Lip 2011, 11:22



Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości