• Ogłoszenie:

Gameranger

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Gameranger

Postprzez kamilabc10abc 12 Lut 2015, 22:42

reklama
witam, mam problem z programem gameranger, chodzi o to że program pokazuje mi że nie mam skonfigurowanego portu-forwarding na routerze. Poprosiłem kolegę o pomoc, pogrzebał coś przez teamvievera i powinno być dobrze jak mówi, ale mam dalej to samo! !! Bardzo proszę o pomoc! Router firmy Edimax, internet LTE cyfrowy polsat
kamilabc10abc
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 12 Lut 2015, 22:40



Gameranger

Postprzez albasma 08 Sty 2023, 13:45

تُستخدم بعض المُعالجات الكيميائيّة والمُبيدات الحشريّة للقضاء على النمل الأبيض، والتي يجب الحذر عند تطبيقها، والانتباه لنوعيّتها ومكوناتها الكيميائية؛ بحيث لا تضر البئية، أو تكون سامة وتُهدد حياة مُستخديها، ومنها: المبيدات الحشريّة التي تستخدم التربة السائلة المُعالجة: والتي يجب الحذر عند استخدامها؛ حتى لا تسبب تلوّث آبار مياة الشرب، أو المنزل، إضافةً لفقدان فاعليّتها في القضاء على النمل الأبيض حينها. مركبات البوراتس وتُستخدم كرذاذٍ تُرش بها الأخشاب عند بناء المنزل أو صنع الحواجز حوله، حيث تحمي الأخشاب، وتمنع النمل الأبيض من مُهاجمتها. عمل طُعم النمل الأبيض: وهو نظام خاص لمُحاربة النمل الأبيض والقضاء عليه بشكلٍ تدريجي عن طريق غذاء السليلوز المُحبب له، وذلك من خلال إضافة بعض المُركبات والعناصر الفعّالة والمُبيدة للنمل، والتي تشلّ حركته وتصطاده بحذرٍ، ثم وضعها كطعمٍ يتم تناوله من قبله فتقضي عليه

شركة مكافحة حشرات
albasma
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 08 Sty 2023, 13:44



Gameranger

Postprzez jennikim266 09 Sty 2023, 06:43

Thanks for this information. I really appreciate the information that you have provided. Uno Online game
jennikim266
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 09 Sty 2023, 06:38



Gameranger

Postprzez elkaction 09 Sty 2023, 09:39

With up to 32 people online, kipas guys is a massively multiplayer party knockout game where the goal is to battle through rounds of increasing chaos to find the last survivor. Simply re-enter the fray and continue running. Join the thrill of running forever!
elkaction
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 09 Sty 2023, 09:32



Gameranger

Postprzez guti1000 09 Sty 2023, 10:24

Gram w gry online na stronie game-game! Wszystko za darmo i bez rejestracji, ja szczególnie lubię grę Ogień i Woda świetnie się bawię, spróbujcie i Wy, radzę!
guti1000
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 10 Paź 2022, 14:26



Gameranger

Postprzez TELLA 29 Lip 2023, 13:27

Bądźmy konstruktywni i pomagajmy sobie nawzajem zrozumieć złożone zagadnienia.
TELLA
~user
 
Posty: 15
Dołączenie: 02 Lip 2023, 21:51




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości