• Ogłoszenie:

format i problem beareshare i dr divx

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

format i problem beareshare i dr divx

Postprzez szatan 06 Lip 2006, 18:50

reklama
ostatnio robiłem format dysku C... co zatym idzie stawialem system...pech padł ze miałem tylko płytke windows xp home (wersja 30dni...) zainstalowalem stery kodeki i inne pierdoły... jak zwykle obowiązkowo takze dr divx 2.0 kturym ripowałem dvd do dvixa i co sie okazuje sprawdziłem ponad 10 bet..(bo tylko one wyszły) i w kazdej mi nic nei działa w jednej jak daje zeby konwertowało do 1cd... to sie zwiesza pc w innej daje encore to wogle mi na nowym oknie nie wyswietla co ma robic...i tak w kazdej cos jest nie tak... a drógie problem to beareshare pobrałem kilka plików i chciałem zamieścic je na cd nero mi wyswietla błąd podczas nagrywania... tak samo nie moge tego przezucic do innego folderu bo mam błąd danych ccr praktycznie nic nei moge zrobic ale odpalic sie film da obejzec obejzałem jednak ani nagrac ani przezucic nei idzie.... nie wiem czego to wina... ale przed stawainiem tego systemu nic nie było...wczesniej miałem xp proffesional dysk C i D są w systemie plików ntfs
Awatar użytkownika
szatan
~user
 
Posty: 17
Dołączenie: 04 Mar 2006, 16:30



Postprzez Hellfire 06 Lip 2006, 20:31

szatan napisał(a):a drógie problem to beareshare pobrałem kilka plików i chciałem zamieścic je na cd nero mi wyswietla błąd podczas nagrywania... tak samo nie moge tego przezucic do innego folderu bo mam błąd danych ccr


A zakonczyles BearShare?
Bo jesli program jest włączony to nie dziw sie ze nie mozesz przeniesc plikow.
<rotfl>
Awatar użytkownika
Hellfire
~user
 
Posty: 2753
Dołączenie: 04 Sty 2006, 18:24
Miejscowość: Kluszkowce
Pochwały: 162



Postprzez szatan 06 Lip 2006, 20:57

o tym wiem... zakonczyłem... na jendym filmie koniec jest na 4 % a na drógim 15% próbowałem normalnie kopiuj wklej i totalcommanderem na nagrywaniu jest to samo...
Awatar użytkownika
szatan
~user
 
Posty: 17
Dołączenie: 04 Mar 2006, 16:30




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: AazJassima, wuwunibs oraz 23 gości