• Ogłoszenie:

Folder Lock 5.2.0

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Folder Lock 5.2.0

Postprzez Mef 10 Maj 2005, 12:25

reklama
:shock: :cry: [color=blue][/color]Mam problem z tym programem ponieważ ściągnąłem go w celu zabespieczenia moich folderow id osób postronnych, a teraz nawet ja nie mam dostępu do tych plików a miłaem tam naprawde ważne dane. Jak mogę odzyskać moje pliki. Bardzo proszę o jaki kolwiek kontakt abym mogł odblokować moje pliki, natomiast w folderze Locker nie ma moich danych a powinny się tam znajdować proszę mi pomoc. wystarczy wam moje gg do skontaktowania sięze mną ale w razie czego podaję tez e-mail Mef@poczta.onet.pl[list][color=blue][/color] :?: :?: :?: :?: :?: [/list]
Mef
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 10 Maj 2005, 12:17
Miejscowość: Bydgoszcz



Postprzez Magik 10 Maj 2005, 12:43

Mef napisał(a)::shock: :cry:



Mef napisał(a):
    :?: :?: :?: :?: :?:


:shock: :shock: :shock: :shock: chyba nerwy :?: :?: :D

I have forgotten my password, how can I get my files back?
You can use your Master Key, which is your registration key in the password text field, and click the OK button to access your files. Master Key is available to registered users only. Enabling this allows people who have forgotten their password to use their registration key in place of a password to unlock their files. This option is checked by default in the registered version. You can uncheck it if you feel it would be even safer. However, you should uncheck it only if you have a very good memory. But for oblivious people like me, it is better to keep it checked, because it is the only way you can get your files back if you forget your password.

Nie jasne to jest......Zapomniales hasla czy pliki zniknely??

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości