• Ogłoszenie:

Firefox - problem z odtwarzaniem filmów na stronach

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Firefox - problem z odtwarzaniem filmów na stronach

Postprzez majkel 30 Sie 2009, 15:12

reklama
Mam taki problem.
Ostatnio często oglądam np. kabarety na stronie tvp a tam chyba wszystkie pliki wideo są w Windows Media Playerze. Gdy chce obejrzeć coś to okno odtwarzacza albo jest całe czarne albo obraz pojawia się po przewinięciu strony trochę w górę/dół, a znika gdy myszką przejedzie się przed odtwarzacz. Po prostu wystarcza niechcący trącić myszke i obraz znika :wink:
Dla odmiany ogladam tez często NASA TV i tam też jest WMP, ale chodzi bez zarzutu :)

Problem nie występuje w IE8, w Operze jest normalnie obraz, ale nie widać menu odtwarzacza. To dotyczy tylko stron gdzie jest odtwarzacz WMP. Mam liska 3.5.2. Próbowałem wyłączać NoScripta ale to nic nie daje. Mam też WMP 11, więc nie wiem co może być przyczyną :roll: Może jakies pluginy, nie mam pojęcia...
Image
ASUS N61Vg|Intel Core2Duo P7450 @2,13 GHz | Nvidia GeForce GT220M 1 GB | RAM 4GB Hynix | HDD Seagate Momentus 500GB || Win Vista HP 32bit

XFX Core 550W | MSI B75A-G43 | Intel Xeon E3-1240V2 @ 3,40 GHz | Gigabyte GeForce GTX 660 Ti | Patriot G2 Series 16GB DDR3 | Seagate Barracuda, 3.5'' 1TB | SilentiumPC Brutus 430 Pure Black ||Win7 HP 64bit
majkel
~user
 
Posty: 202
Dołączenie: 21 Lip 2008, 19:27



Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: daxik7841, FelicitaPittman, japocek698, qumar, youth oraz 17 gości