• Ogłoszenie:

Filmy dokumentalne

Miejsce dla każdego kinomanka. Zwiastuny, opinie, recenzje, efekty specjalne. Kochasz Kino - weź udział w dyskusji :)

Filmy dokumentalne

Postprzez Franqi 01 Wrz 2015, 10:56

reklama
Możecie polecić jakieś dobre filmy dokumentalne?
Franqi
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 01 Wrz 2015, 10:34



Filmy dokumentalne

Postprzez CzarnyWrzesien 01 Wrz 2015, 14:30

Filmów dokumentalnych jest dużo zależy jaką kto tematyką się interesuje. Ja polecam od siebie.
- sekrety starożytnych górników
- Tajemnice wszechświata Nieodkrtyte światy
- Wszechświat Tajemnice sond kosmicznych
- Koniec wszechświata
Oglądałem jeszcze film dokumentalny "W celi śmierci" też bardzo dobry. Te też są moim zdaniem ciekawe i warto oglądnąć.
Czarny Wrzesień
Awatar użytkownika
CzarnyWrzesien
~user
 
Posty: 188
Dołączenie: 23 Lip 2014, 23:15
Miejscowość: Podkarpacie, Turze- Pole
Pochwały: 3



Filmy dokumentalne

Postprzez furmen 09 Wrz 2015, 15:20

Sugar man:)
furmen
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 09 Wrz 2015, 15:16



Filmy dokumentalne

Postprzez arteta 10 Wrz 2015, 16:00

A ja polecam film "Super Size Me" - na temat jedzenia z McDonalds :)
arteta
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 03 Wrz 2015, 17:47
Miejscowość: Gdańsk



Filmy dokumentalne

Postprzez Dyzio26 07 Mar 2016, 15:50

Super Size Me to naprawdę bardzo dobry, acz specyficzny dokument. Ja z kolei uwielbiam wszystkie dokumenty związane z życiem w Korei Północnej.
Dyzio26
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 06 Mar 2016, 09:56



Filmy dokumentalne

Postprzez fluid 07 Mar 2016, 17:16

Dyzio26 napisał(a):Ja z kolei uwielbiam wszystkie dokumenty związane z życiem w Korei Północnej.


ojjj pod tym tez sie podpisze
naprawde warto obejrzec jak wyglada tam zycie

szczegolnie poecam :
defilada
kim ki dok
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
»ekspert
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Filmy dokumentalne

Postprzez Bartex 08 Mar 2016, 14:28

Kraj pod czerwoną gwiazdą - to też świetny film w tym temacie. I był jeszcze jakiś dokument z piekłem w tytule, ale za nic w świecie nie pamiętam jak to szło dokładnie. A szkoda, bo dokument był miażdżący.
Bartex
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 07 Mar 2016, 13:03



Filmy dokumentalne

Postprzez kuzniarska.paula 21 Lip 2016, 14:19

Witajcie.
Polecam film "Towarzysz Generał".
Bardzo dobry film - czasami wystarczy tylko zestawić i przedstawić fakty i widzowi zostawić interpretacje i ocenę. Ten sam model zastosowano w przypadku Historia III RP oraz Media III RP - same fakty. Te fakty to najstraszniejsza broń.
Kto zrozumie, to będzie w szoku po obejrzeniu tego filmu.
Polecam.
kuzniarska.paula
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 21 Lip 2016, 14:15
Miejscowość: Nieporęt



Filmy dokumentalne

Postprzez bartasNT 01 Sie 2016, 15:27

Ja bym polecił serię lecącą na początku XXI wieku na TVN o polskiej mafii, oraz najgroźniejszych polskich więźniach (w formie wywiadów z nimi - prowadził to chyba Miszczak, czy jakoś tak). Na każdy film przypadło kilka odcinków, szkoda tylko że bardzo krótkich. Stare nagrania z VHS kiedy polscy gangsterzy jeździli na zagraniczne wycieczki, czy wozili się Ferrari działają na wyobraźnię :) Szkoda również że TVN nie kontynuował już takich filmów.
bartasNT
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 01 Sie 2016, 15:21
Miejscowość: Nowy Targ



Filmy dokumentalne

Postprzez agrest2104 10 Gru 2016, 18:56

Osobiście polecam film "Sól ziemi" - dla mnie rewelacja. Piękne zdjęcia, dobra muzyka, ciekawa narracja.
agrest2104
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 10 Gru 2016, 18:45



Filmy dokumentalne

Postprzez majsta 25 Sty 2017, 13:39

Sól Ziemi - totalnie niesamowity film. Duże wrażenie tez zrobił dla mnie dokument o Snowdenie ,,Citizenfour", polecam.
Awatar użytkownika
majsta
~user
 
Posty: 8
Dołączenie: 17 Lis 2016, 16:40



Filmy dokumentalne

Postprzez coffeelover9608 29 Sty 2017, 12:47

Tak jak wyżej "Sól ziemi", piękny film. Na prawdę wart obejrzenia !
coffeelover9608
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 29 Sty 2017, 12:16



Filmy dokumentalne

Postprzez Ebuta 17 Lis 2017, 18:23

Moje ulubione to katastrofy w przestworzach :)
Ebuta
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 26 Maj 2016, 18:09



Filmy dokumentalne

Postprzez vegeJanusz 21 Lut 2018, 10:30

Też właśnie kiedyś byłem na pokazie kinowym "Soli ziemi" i faktycznie polecam jak najbardziej. Poza tym na Netflixie można znaleźć sporo ciekawych dokumentów m.in. biograficznych.
vegeJanusz
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 14 Gru 2016, 11:44



Filmy dokumentalne

Postprzez heidi333 07 Gru 2020, 13:09

Na Netflixie - Ikar, serial Formuła 1 i Ostatni taniec
Na HBO - McMilliony, Wiatr. Thriller dokumentalny
The true secret of happiness lies in taking a genuine interest in all the details of daily life.
Awatar użytkownika
heidi333
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 07 Gru 2020, 13:01



Filmy dokumentalne

Postprzez Gummy bear 03 Lut 2023, 14:07

CzarnyWrzesien napisał(a):Filmów dokumentalnych jest dużo zależy jaką kto tematyką się interesuje. Ja polecam od siebie.
- sekrety starożytnych górników
- Tajemnice wszechświata Nieodkrtyte światy
- Wszechświat Tajemnice sond kosmicznych
- Koniec wszechświata
Oglądałem jeszcze film dokumentalny "W celi śmierci" też bardzo dobry. Te też są moim zdaniem ciekawe i warto oglądnąć.


Najbardziej niesamowity serial dokumentalny w historii.
Entuzjasta tenisa o którym pisze również na co dzień. Dodatkowo ciężko oderwać go od F1, piłki nożnej i boksu. Utrzymuje, że kiedyś założy swój własny magazyn tenisowy, a teraz poza sportem zajmuje się również CS:GO :)
Awatar użytkownika
Gummy bear
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 05 Sty 2023, 12:24



Filmy dokumentalne

Postprzez munchral777 11 Maj 2023, 15:08

Film „Złoto” jest warty uwagi wszystkich
munchral777
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 06 Maj 2023, 20:24



Filmy dokumentalne

Postprzez andrewmartin01 04 Wrz 2023, 07:43

Are you struggling to decipher complex legal codes, analyze case laws, or draft impeccable assignments that secure top grades? Look no further! Our Online Law Assignment Help service is your key to success in the legal arena.

Our team of experienced legal experts is committed to providing you with top-notch assistance tailored to your specific needs. We offer:

Customized Solutions: Every assignment is meticulously crafted to meet your requirements, ensuring originality and relevance.

24/7 Support: Have a question or need guidance at any hour? Our dedicated support team is here to assist you, anytime, anywhere.

Timely Delivery: We understand the importance of deadlines. Rest assured, your assignments will be delivered promptly, allowing you ample time for review.

Confidentiality: Your privacy is paramount. We guarantee the security of your personal and academic information.

Don't let the complexities of legal studies hold you back. With our Law Assignment Help online, you'll not only excel in your assignments but also gain a deeper understanding of the subject matter. Unlock your legal brilliance today!
andrewmartin01
~user
 
Posty: 7
Dołączenie: 30 Sie 2023, 11:02



Filmy dokumentalne

Postprzez jessicaah 08 Wrz 2023, 15:08

Australian Assignment Help provides assignment help assistance to students in Australia at: https://australian-assignment-help.com

Dodano Dzisiaj, 15:09:
Student Life Saviour has best experts to provide assistance in writing assignment to students at: https://studentlifesaviour.com
jessicaah
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 08 Wrz 2023, 15:07



Filmy dokumentalne

Postprzez JudeStone 17 Lis 2023, 13:44

While this poetry book contains moving works, claiming it profoundly cuts to humanity's core risks overstating its reach. As with all art, poetry resonates subjectively with each individual reader. Sweeping generalizations about profoundly healing society seem hyperbolic for one author's very recent publication. Poetry holds power, but not magical properties to alone deeply mend a divided world. Rather than effusive praise, it may be prudent to recommend this book to readers who appreciate the poet’s particular style and worldview. It may comfort some people amid uncertainty. However, not all will connect deeply with the tone or substance. Aim for thoughtful critiques recognizing the diversity of the audience. Make careful, nuanced claims about significance, avoiding sweeping statements. In this way, reviews can highlight a work's merits without exaggeration. Here you can find more useful information in the article https://boove.co.uk/armless-hugs-beautiful-profound-book-of-poetry-cuts-to-core-of-humanity-offering-hope-amid-pandemic/ on providing measured, realistic assessments of a poetry collection's impact.
JudeStone
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 17 Lis 2023, 13:44




Powróć do Filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości