• Ogłoszenie:

Film odtwarza się dobrze w dvd, a w kompie nie

Miejsce dla każdego kinomanka. Zwiastuny, opinie, recenzje, efekty specjalne. Kochasz Kino - weź udział w dyskusji :)

Film odtwarza się dobrze w dvd, a w kompie nie

Postprzez kamiledi15 03 Lut 2013, 23:44

reklama
Mam dziwny problem. Na wycieczce nagrałem film, a właściwie serię krótkich filmów kamerą cyfrową. Zgrałem to do komputera i w programie Any Video Converter przerobiłem na standardowe avi. W komputerze te filmiki działają dobrze. Nagrałem to więc na płytę dvd jako divx (w Nero ,,utwórz dysk z danymi"), odtworzyłem na stacjonarnym dvd - wszystko pięknie działa. Ale potem włożyłem tą płytę do komputera i jest dziwna sprawa - dowolny odtwarzacz (Windows Media Player, Media Player Classic, AllPlayer) odtwarza tylko pierwszy filmik i reszty nie wczytuje automatycznie. Kiedy każę mu od razu wczytać wszystkie filmiki do playlisty, zaczyna myśleć i myśli w nieskończoność. O co może chodzić? Płyta chyba jest w porządku, skoro na stacjonarnym dvd działa bez problemów, a na dwóch komputerach (stacjonarnym i laptopie) jest opisany problem. Kodeki chyba też są dobrze dobrane, skoro filmiki na komputerze, przed nagraniem na płytę, działały dobrze. Może znacie jakiś odtwarzacz plików divx, który lepiej sobie z tym poradzi?
kamiledi15
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 06 Sty 2006, 23:24
Pochwały: 1



Film odtwarza się dobrze w dvd, a w kompie nie

Postprzez kilkujadek 04 Lut 2013, 11:14

Dokładnie teraz nie pamiętam ale nie
kamiledi15 napisał(a):,,utwórz dysk z danymi"
tylko bym zrobił tak--> Nero Burning Rom+DVD Rom + Nowy + wypal kompilację.
kamiledi15 napisał(a):Może znacie jakiś odtwarzacz plików divx, który lepiej sobie z tym poradzi?


Możesz spróbować otworzyć to w "Nero ShowTime" a jak nie pójdzie to poczciwy dziobas powinien dać radę---> Dziobas RAR Player

Autor postu otrzymał pochwałę
__________
"I am not going to be a star.
I am going to be a legend"
freddie mercury
Awatar użytkownika
kilkujadek
~user
 
Posty: 1733
Dołączenie: 10 Lis 2005, 23:33
Miejscowość: Zielona Góra
Pochwały: 53



Film odtwarza się dobrze w dvd, a w kompie nie

Postprzez kamiledi15 04 Lut 2013, 19:09

Dziobas dał radę, dzięki za pomoc.
kamiledi15
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 06 Sty 2006, 23:24
Pochwały: 1




Powróć do Filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron