• Ogłoszenie:

Fifa 13 - nie uruchamia się, widoczne tylko logo ea games

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Fifa 13 - nie uruchamia się, widoczne tylko logo ea games

Postprzez MAXCOM 16 Kwi 2015, 15:27

reklama
Witam wszystkich chętnych do pomocy ;-)

Jakiś czas temu zakupiłem nową oryginalną grę FIFA 13 i jak dotąd gra uruchamiała się bez problemu, ale od jakiegoś czasu chcąc znowu pograć wyskakuje mi tylko logo EA GAMES i na tym się kończy. Próbowałem wielu rzeczy: zmaina ustawień w samej grze, ponowna instalacja gry i aktualizacja sterowników. Niestety jak dotąd nic nie pomogło...gdyby ktoś z Was miał pomysł na rozwiązanie tej zagadki, to proszę o sugestie albo rady. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Poniżej podaje wybraną specyfikacje posiadanego przeze mnie sprzętu. Jeśłi byłyby potrzebne inne informacje, to proszę napiszcie.

Ogólne
    System operacyjny
   Microsoft Windows 8.1
    Procesor komputera
   Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz
    Nazwa użytkownika
   pc

Grafika
    Karta graficzna
   NVIDIA GeForce GT 720M
    Pamięć Video RAM
   0 Byte
    Rozdzielczość ekranu
   1366 x 768

Wersja Microsoft DirectX
   DirectX 11
    Wersja OpenGL
   6.3.9600.17415 (winblue_r4.141028-1500)
Mądrość - to umiejętność wykorzystania wiedzy w praktyce, cała reszta to tylko baza danych, nie zaśmiecaj swojego dysku.
Awatar użytkownika
MAXCOM
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 15 Kwi 2015, 12:37



Fifa 13

Postprzez XMan 1 16 Kwi 2015, 16:25

Wymagania gry:
http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1278&PART=20100

System operacyjny: Windows Vista SP1 / Windows 7

UWAGA
System Windows 8 nie jest oficjalnie wspierany w odniesieniu do gry FIFA 13.

Sprawdź:

klik PPM (prawym przyciskiem myszki) na ikonkę lub skrót gry --> Właściwości --> zakładka Zgodność
--> Tryb zgodności --> Uruchom ten program w trybie zgodności z:
Windows 7 lub Windows Vista
--> Zastosuj --> OK.
Nie toleruję wulgaryzmu, chamstwa oraz kłamstwa.
"Mniej adrenaliny, więcej endorfin"

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
XMan 1
~user
 
Posty: 681
Dołączenie: 11 Paź 2013, 20:39
Miejscowość: PL
Pochwały: 40



Fifa 13

Postprzez MAXCOM 16 Kwi 2015, 23:32

Wielkie dzięki za zainteresowanie moim problemem XMan 1. Informacje o wymaganiach gry nieco mnie zdziwily ponieważ miałem okazje przez dłuższy czas grać w FIFA 13 przy systemie windows 8.1. Spróbowałem również Twojej rady w związku ze zmianą trybu zgodności, ale niestety po kilku próbach z Windows 7 i Vista nic nie ruszyło. Nadal po uruchomieniu gry, po wciśnięciu ikonki GRAJ wyrzuca mi tylko logo EA SPORTS i na tym koniec. Jak sadzisz, a może to wina ustawień karty graficznej albo procka...nie wiem szczerze mówiąc strzelam, bo to dla mnie od jakiegoś czasu niezła zagadka... sciana . Jak coś Ci przyjdzie do głowy, to daj proszę znać, postaram się w ciągu dnia zajrzeć na forum. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tematem ! :)
Mądrość - to umiejętność wykorzystania wiedzy w praktyce, cała reszta to tylko baza danych, nie zaśmiecaj swojego dysku.
Awatar użytkownika
MAXCOM
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 15 Kwi 2015, 12:37




Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości