• Ogłoszenie:

Explorer patcher dla windows 11

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Explorer patcher dla windows 11

Postprzez Łowca Androidów 17 Kwi 2024, 19:48

reklama
Witam.
Przypomnę na wstępie, że jestem niewidomy, mam aktualnie drugiego lapka z Windows 11, niestety niektóre dodatki, ot choćby dodatek informujący o pustym folderze nie chce działać.
Jest coś takiego jak "Explorer patcher", jest to exe i modyfikuje on i usprawnia według tego co mi powidziano explorator windowsa 11, , jest on pod linkiem:

https://github.com/valinet/ExplorerPatcher/releases/latest/download/ep_setup.exe

Chicałbym, aby się tutaj wypowiedział ktoś kto ma pojęcie o systemach i bezpieczeństwie systemu odnośnie tego modyfikatora exploratora, czy można go bezpiecznie zainstalować, czy nie namiesza mi zbytnio w systemie i da się bez jakichś uszczerbków dla systemu odinstalować.
Niestety windows jak wcześniej "kłaniał" się w kierunku niewidomych, tak teraz zaczyna od tego odchodzić, coraz mniej rpzyjazny staje się ten system dla takich jak ja.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości