• Ogłoszenie:

Eudora spolszczenie

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Eudora spolszczenie

Postprzez Jacek Kepka 31 Lip 2017, 02:03

reklama
Mam 72 lata , nie jestem biegły w tych wszystkich trikach komputerowych. Męczę się od dłuższego czasu 6 lat miałem Mozilla Thunderbird.
Który ostatnio przesadził w różnych sprawach. Miałem w programie po 2 foldery KOSZ , albo 2 foldery WYSŁANE , jakby tego było mało to w
tym polskim wydaniu programu raptem znalazły się foldery z angielską nazwą : JUNK albo inne też nazwy. :( Jestem starej daty nie załapałem
się na żaden obcy język jak tylko ten nieszczęsny w owych czasach język rosyjski :(
Mało tego w programie działy się dziwne rzeczy :( Mając dwa adresy mailowe , dziwnym zbiegiem z jednego adresu były przekierowane maile
na adres główny. Ja niestety nie robiłem takich przekierowań. Czemu tak było do dzisiaj nie mam pojęcia . Z żalem wykasowałem program Thunderbird
na stałe. Zainstalowałem Eudora 8.0 beta 9
Ale biegam oczami i nigdzie nie ma tego nieszczęsnego "spolszczenia" :( I też dziwniejsze że mimo SKASOWANIA programu Thunderbird , Eudora ściągnęła
moje ustawienia z tamtego programu. Czyli coś jest nie w porządku , bo uważam że jak się kasuje program dany , to cały komputer powinien wyrzucić wszystkie
zapisy , pozostałości po tym programie. Bo gdyby w ten sposób tak było ! To ponownie bym zainstalował Thunderbirda . Ale w innym układzie instalacja powoduje
że wszystko jest tak jak było. Przyczyną tych nieszczęść jest system Windows 10 , który poprzez swoje aktualizacje , wykasował mnie dwukrotnie na przestrzeni
3 lat , program Thunderbird, Za każdym razem zostawałem ogołocony ze starych adresów , zapisanych maili. :(
Jaka więc rada Państwa ?
Jacek Kępka
jacek.kepka@interia.pl
Jacek Kepka
 



Eudora spolszczenie

Postprzez ddobrow 01 Sie 2017, 18:26

Dzień dobry,
1. klient poczty Eudora od co najmniej 10 lat nie jest rozwijany - Eudora 8 to kompletne archiwum zawierające Thunderbird ( z tego co pamiętam w wersji 3.4) i dodatek o nazwie Penelope, - sam używałem Eudory jeszcze od wersji 3 do wersji 7.1 (ostatnia wersja bez Thunderbirda)
2. w przypadku thunderbirda i Windowsa najlepiej ściągnąć wersję portable Thunderbirda i rozpakować go na dysku D: (z praktyki w przypadku Windowsa najlepiej jest podzielić dysk na dwie partycje C: i D:) - wówczas każda przykra niespodzianka w wykonaniu Windowsa nie skutkuje problemami z klientem poczty i samą pocztą w nim ulokowaną.
3. jeżeli chce Pan mieć klienta poczty, który jest prosty w instalacji i eksploatacji, darmowy i aktualizowany na bieżąco to polecam dwa produkty: EM Client (http://www.programosy.pl/program,em-client.html) oraz Mailbird (https://www.getmailbird.com/) - obydwa w języku polskim

pozdrawiam

PS. Eudora, z tego co pamiętam nie miała języka polskiego, a na dodatek trzeba było odpowiednio skonfigurować słownik języka polskiego
ddobrow
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 01 Sie 2017, 18:22




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości