• Ogłoszenie:

dziwna sprawa z klientami direct connect

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Dziwna sprawa z klientami Direct Connect

Postprzez Haczyk 10 Maj 2006, 14:36

reklama
Witam,
otóż mam taki mały problem ze zmianą klienta DC. obecnie używałem DC++ jednak chciałem go zmienić na jakiś inny program. Ściągnąłem np. Ldc, ale jak klikam na instalkę to wyskakuje komunikat: "Odnalezienie wymaganego pliku .DLL PSAPi.DLL było niemożliwe". Ok. mówię trudno. Chciałem zainstalować np. Zion, a tam już inny komunikat: "Your version of windows common control is too old for Zion..... Your should download version 5.80 or higher from the Dc++ homepage or from Microsoft directly"
Na forum o tematyce p2p znalazłem poradę, że trzeba zainstalować jakieś kontrolki CC32. Ale rozpakowałem te kontrolki, uruchomiłem instalkę, zrestartowałem kompa i ...problem pozostał - komunikaty przy instalacji wcześniej wymienionych klientów nadal się pojawiają. Co robić ??
p.s. mój Os to win 98 SE - please tylko nie piszcie, że te klienty nie działają pod windą 98
p.s.2 pytałem o poradę na wcześniej wspomnianym forum, ale nikt nie odpowiedział. Nie spodziewam się tu jakiś super porad...pytam, może ktoś wie jak to rozwiązać
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Haczyk
~user
 
Posty: 797
Dołączenie: 21 Sty 2006, 16:11
Miejscowość: Drzewica/Bydgoszcz
Pochwały: 62



Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości