• Ogłoszenie:

Dodatkowy skaner

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Dodatkowy skaner

Postprzez Mar.War 24 Lip 2017, 21:29

reklama
Gdzieś tam czytałem, że oprócz antywirusa na kompie powinno się mieć zainstalowany dodatkowy skaner antymalware czy coś takiego. Na systemie Win7 mam zainstalowany jako AV darmowy Comodo, który chodzi dość dobrze. W takim razie co mam doinstalować jako dodatkowy (wspomagający) skaner antywirusowy na moim laptopie? Chyba to jest po aby wspomóc ogólną ochronę systemu.
Mar.War
 



Dodatkowy skaner

Postprzez Łowca Androidów 25 Lip 2017, 00:03

Nic nie masz doinstalowywać.
Najlepszy skaner to Twoja głowa, rozsądne surfowanie po nieie i przemyślane kliknięcia.
Żaden skaner i antywirus nie zabezpieczą Cię przed infekcją jeśl będziesz bezmyślnie klikał w co popadnie.

Dodano Dzisiaj, 23:03:
Nic nie masz doinstalowywać.
Najlepszy skaner to Twoja głowa, rozsądne surfowanie po nieie i przemyślane kliknięcia.
Żaden skaner i antywirus nie zabezpieczą Cię przed infekcją jeśl będziesz bezmyślnie klikał w co popadnie.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości