• Ogłoszenie:

Dlaczego obraz alcohola (mdf) zle sie wypala ?

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Dlaczego obraz alcohola (mdf) zle sie wypala ?

Postprzez lipton 14 Cze 2005, 17:29

reklama
Zrobiłem obraz płyty GTA: San Andreas DVD (zrobiło mi dwa pliki *.mdf i *.mds) i jak wypaliłem 3 płytki to 3x zle mi wypaliło (przy instalacji bład CRT) a jak przekonwertowałem programem ULTRA ISO na obraz z rozszerzeniem *.iso i wypaliłem to wszystko działało.

Dlaczego tak sie dzieje ?
"But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams"
lipton
~user
 
Posty: 104
Dołączenie: 20 Mar 2005, 09:04
Pochwały: 1



Postprzez fluid 14 Cze 2005, 23:22

nie wiem dlaczego ale alcohol rzeczywiscie ma problemy prz nagrywaniu obrazow mdf ja poradzilem sobie z tym inaczej
uzywam do tego celu NERO (ale nie w wersji Nero express tylko zwyklej)
po wlaczeniu Nero Burning Rom i pojawieniu sie okienka z zapytaniem o to jaka chce nagrac kompilacje klikam na ANULUJ
i z paska na gorze programu wybieram NAGRYWARKA a nastepnie NAGRAJ PLIK OBRAZU i wskazuje plik mdf (trzeba jeszcze zaznaczyc opcje pokaz wszystkie pliki podczas wskazywania obrazu bo inaczej nero po prostu nie zobaczy tego rodzaju plikow) po wskazaniu obrazu pojawi sie okienko ze jest jakis nieznany format obrazu nic nie zmieniamy w ustawieniach ktore tam sa tylko klikamy na OK i zostajemy przeniesieni do okna wyboru predkosci zapisu wybieramy odpowiednia predkosc i klikamy NAGRAJ - to wszystko nagralem tym sposobem ponad 250 plyt (wlasnie z obrazow mdf) i wszystko dziala jak ta lala
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
»ekspert
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: negim28716 oraz 11 gości