• Ogłoszenie:

Dlaczego flashget nie pobiera plików?

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

Dlaczego flashget nie pobiera plików?

Postprzez wejko 25 Sie 2012, 09:17

Jak wpiszę link do strony,z której chcę pobrać plik,to pobiera mi tylko URL,a nie plik.Czytałem na wielu stronach,że niektórzy też mają ten problem.Zapewne coś jest źle z ustawieniami.Co zrobić,aby FlashGet pobierał pliki? Mam zainstalowaną wtyczkę FlashGot.
wejko
~user
 
Posty: 15
Dołączenie: 25 Sie 2012, 09:04



Dlaczego flashget nie pobiera plików?

Postprzez dr satan 27 Sie 2012, 10:05

Ale gdzie Ty tego linka wpisujesz? Jeśli w programie, w okienku "Dodaj nowe ściąganie", to nie rób tego w ten sposób, bo najczęściej linki, które ludzie tam wpisują to przekierowania do właściwego pliku.

Po prostu klikasz na link na stronie, w przeglądarce otwiera się okienko z propozycją wyboru ściągania (np. dla plików ZIP/RAR - zwykłe ściąganie, ściąganie przy pomocy FlashGot/FlashGet, otwieranie programem typu WinRAR) i zaznaczasz w nim, że chcesz użyć wtyczki FlashGot do pobierania pliku.
Wiedza, która wyrosła ze zwątpienia, jest silniejsza niż wiara.
Awatar użytkownika
dr satan
~user
 
Posty: 41
Dołączenie: 18 Cze 2012, 12:02
Miejscowość: Wrocław



Dlaczego flashget nie pobiera plików?

Postprzez wejko 30 Sie 2012, 09:17

dr satan

Miałem Firefoxa 14,a teraz mam 15.Jak wejdę na stronę np.YouTube,aby pobrać wideo z muzyką ,to to po kliknięciu na FlashGot nie otwiera mi się FlahGet.

Jak wchodzę na tą stronę przez przeglądarkę IE,pojawia mi się małe okienko z programem FlashGet.Klikam na nie i mam okno z zaznaczonym URL do pobrania,pobieram i mam URL,ale nie mam pobranego wideo z muzyką.
wejko
~user
 
Posty: 15
Dołączenie: 25 Sie 2012, 09:04



Dlaczego flashget nie pobiera plików?

Postprzez dr satan 13 Wrz 2012, 10:54

Jeśli chcesz ściągać filmy z yt, to używaj do tego specjalnych narzędzi.

Świetny jest http://www.programosy.pl/download/pobierz,atube-catcher,2.html, który oprócz ściągania filmów z wielu serwisów, pozwala także na wyszukiwanie i pobieranie MP3, konwertowanie filmów oraz ich nagrywanie na DVD, nagrywanie dźwięku itd. Program jest po polsku.
Wiedza, która wyrosła ze zwątpienia, jest silniejsza niż wiara.
Awatar użytkownika
dr satan
~user
 
Posty: 41
Dołączenie: 18 Cze 2012, 12:02
Miejscowość: Wrocław




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości