• Ogłoszenie:

Dc++ activ

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Dc++ activ

Postprzez qwer 08 Cze 2005, 22:25

reklama
Mam takie pytanie,mam IP publiczne i chce byc activ,czy wystarczy zaznaczyc activ czy musze wisac swoj adres Ip,a jak musze to ktory,ten wewnetrzny sieciowy czy ten publiczny??I czy to wystarczy?Mam winxpsp2 z wyłączona zaporą...Przeczytalem cos jeszcze o portach,ale napisane jest ze jak mam wylłączoną zapore to nie musze nic robic,czy to prawda?A jak tak to na jakie porty najlepiej dac przekiedowanie?Sa jakies uniwersalne?
PZDR
Awatar użytkownika
qwer
~user
 
Posty: 266
Dołączenie: 06 Gru 2004, 16:21
Miejscowość: LbN
Pochwały: 18



Postprzez Puma 09 Cze 2005, 06:57

Tak, musisz wpisać ten publiczny ip, w firewall przepuszczasz cały program lub poszczególne porty.

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138



Postprzez Robertj 09 Cze 2005, 07:03

Jeśli masz zewnętrzne IP, to wpisz. Porty nie musisz wpisywać. Co do zapory, to nie musisz jej wyłączać. Po uruchomieniu dc++, będziesz miał pytanie, czy zezwolić na działanie tego programu (coś w tym sensie), dajesz na tak i po wszystkim.

qwer napisał(a):ten wewnetrzny sieciowy czy ten publiczny

Tylko tego tutaj nie rozumiem, bo jak jesteś w sieci lokalnej, to pewnie nic nie będzie z twojego aktive.

Możesz spróbować metody z http://forum.programosy.pl/omijanie-blokady-w-sieci-na-program-typu-kazaa-vt11796.html?highlight=dc może zadziała.

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
Robertj
~user
 
Posty: 1203
Dołączenie: 27 Sty 2004, 12:28
Pochwały: 121



Postprzez qwer 09 Cze 2005, 08:49

Dzieki za szybka odpowiedz:-)
Kod: Zaznacz wszystko
Tylko tego tutaj nie rozumiem, bo jak jesteś w sieci lokalnej, to pewnie nic nie będzie z twojego aktive.

jestem w sieci osiedlowej,ale activ dziala bez problemu:-)
A z tego co wiem,to tunelowanie jest przydatne w tedy jak sie nie mam prywatnego ip i ma sie poblokowane porty ichce sie byc activ...
Awatar użytkownika
qwer
~user
 
Posty: 266
Dołączenie: 06 Gru 2004, 16:21
Miejscowość: LbN
Pochwały: 18



Postprzez Puma 09 Cze 2005, 09:04

qwer napisał(a):A z tego co wiem,to tunelowanie jest przydatne wtedy jak sie nie mam prywatnego ip i ma sie poblokowane porty i chce sie byc activ...


Dokładnie tak.
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości