• Ogłoszenie:

"Danger Spyware"-nie da rady zrobic formata ... wi

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

Postprzez Magik 09 Kwi 2005, 14:50

reklama
Nie sledze tego topicku zbyt dokladnie bo to juz jest serial nielzy

Typerek, zastanow sie dobrze...czy Ty posiadasz wiedze/umiejetnosci zeby sie w to bawic....A wiesz dlaczego pytam...Zatsanow sie o co sie mnie pytales na PW....

W dodatku ten topic wyjasnia wszystko...jesli jeszcze jakies problemy to tak jak napisalem w post scriptum

http://forum.programosy.pl/jak-zainstalowac-nowego-windowsa--vt6357.html?highlight=instalacja+windows

P.S
popros jakiegos kolege

I proponuje zakoczyc dyskusje w tym temacie....bo mozna ja ciagnac do poziomu 3 tysiecy postow
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez typerek 09 Kwi 2005, 19:45

Juz skonczylem !! Zrobilem i to sam MUTOPOMPKA masz u mnie kielonka :) dzieki !! :) :) :) :) :) :) :)
typerek
~user
 
Posty: 105
Dołączenie: 12 Mar 2005, 16:10



Postprzez Magik 09 Kwi 2005, 23:06

typerek napisał(a):Zrobilem i to sam


Widze ze Cie duma rozpiera :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mowiac krotko: od zera do bohatera :wink: :wink: :lol: :lol:

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez MUTOPOMPKA 10 Kwi 2005, 00:40

D!eselek 1.9T napisał(a):Widze ze Cie duma rozpiera
A Ciebie by nie rozpierała? Nie rozumiem Twojego poddejścia do sprawy! Przecież liczy się fakt, że user SAM poradził sobie z problemem! Czyż nie jest to satysfakcja, że pomimo tylu postów (a może nie wiedział dokładnie o co chodzi, może jest "zielony").. Ale fakt, ŻE SAM ZROBIŁ!!! Ciekawe, ilu userów sformatuje sobie partycję C na NTFS u siebie korzystając tylko z płyty instalacyjnej?

D!eselek 1.9T napisał(a):Mowiac krotko: od zera do bohatera
I o to chodzi!!!!! user nie wiedział jak i z czym się je, teraz jest bogatszy o doświadczenie z formatowaniem NTFS-a. Nie liczy się to, jakimi drogami doszedł.. Ważne że SAM to zrobił u siebie.
Łukasz... Tobie, mi i innym bardziej doświadczonym userom w głowie się nie mieści -> jakie to banalne, jakie proste!!! Ale dla większości, pomino tego, że jest opisane i TAK NIC NIE ZROBIĄ!!!!! Tak samo można powiedzieć o szukaniu programów!!!! Łatwiej jest polecieć na forum i zadać pytanie o dany program... Niż samemu poszukać! Czyż nie?
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Magik 10 Kwi 2005, 10:35

MUTOPOMPKA napisał(a):A Ciebie by nie rozpierała? Nie rozumiem Twojego poddejścia do sprawy! Przecież liczy się fakt, że user SAM poradził sobie z problemem!


Czy ja napisalem cos obrazliwego, czy mialem zamiar podciac chlopakowi skrzydla??? Raczej nie

MUTOPOMPKA napisał(a):Ale fakt, ŻE SAM ZROBIŁ!!!


I cieszymy sie razem z nim

Zreszta.....niewazne

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Poprzednia

Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości