• Ogłoszenie:

Daemon pro tools jak zainstalować bez neta

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Daemon pro tools jak zainstalować bez neta

Postprzez Achitas 23 Kwi 2011, 12:24

reklama
Witam , kumpel ostatnio chciał pograć w Drakensang River of Time , ale zeby pociskac potrzeba emulować obraz przez daemona proo tools , w trakcie instalacji trzeba miec połączenie z netem , a ze kumpel nie posiada internetu to pytam sie was czy da sie jakoś inaczej zrobić tego daemona. Gdyż to trzeba tworzyć wirtualny naped ide , a tylko ten daemon pro tools ma taką opcje
Edit: Podpis niezgodny z regulaminem (Mike)
Ty Jesteś Życiem, Szczęściem I Wiecznością... Słowem I Oddechem... Nigdy Nie Odchodź!
Najważniejsze jest, aby zachować poczucie humoru i zawsze być optymistą nawet w sytuacjach bez wyjścia - Bear Grylls podczas złamania kręgosłupa w 3 miejscach!
Awatar użytkownika
Achitas
~user
 
Posty: 1287
Dołączenie: 30 Sie 2007, 08:31
Miejscowość: Biała Podlaska :)
Pochwały: 3



Daemon pro tools jak zainstalować bez neta

Postprzez ToServeAndProtect 23 Kwi 2011, 13:06

wersja LITE spokojnie wystarczy. widziałem wiele pozycji, także je testowałem jak i używałem, które niby wymagały Daemon PRO. jednak najnowszy Daemon LITE spokojnie wystarcza do emulacji każdego obrazu.

a pamiętam że grałem w tą grę i nigdy nie używałem wersji PRO.

legalnie nie zainstalujesz bez neta ;) a spiracić program można bez neta jak i z nim :) więcej nie powiem bo nie mogę :P
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Daemon pro tools jak zainstalować bez neta

Postprzez Achitas 23 Kwi 2011, 13:27

nie idzie wersją Lite , bo ta niby "witaminka" jest pod wersje Pro , jesli chcesz grac oczywiście po PL
Edit: Podpis niezgodny z regulaminem (Mike)
Ty Jesteś Życiem, Szczęściem I Wiecznością... Słowem I Oddechem... Nigdy Nie Odchodź!
Najważniejsze jest, aby zachować poczucie humoru i zawsze być optymistą nawet w sytuacjach bez wyjścia - Bear Grylls podczas złamania kręgosłupa w 3 miejscach!
Awatar użytkownika
Achitas
~user
 
Posty: 1287
Dołączenie: 30 Sie 2007, 08:31
Miejscowość: Biała Podlaska :)
Pochwały: 3



Daemon pro tools jak zainstalować bez neta

Postprzez miqueas 23 Maj 2023, 14:49

Immerse yourself in the soothing melodies of flowing rivers and the gentle lapping of waves in tranquil lakes. Our website offers a virtual retreat where you can escape the hustle and banas river bustle of daily life and find solace in the beauty of nature. Click here to experience a moment of serenity.
miqueas
~user
 
Posty: 237
Dołączenie: 12 Paź 2022, 10:49




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości