• Ogłoszenie:

cos sie stalo z moim XP

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

cos sie stalo z moim XP

Postprzez adec 30 Lis 2004, 08:45

reklama
ma problem i potrzebuje pomocy-zainstalowalem SP2, po pewnym czasie zauwazylem, ze system nie robi kopi zapasowych do przywracania systemu. Niby zrobilem jakis punkt przywracania systemu recznie. Wczoraj wlaczylem kompa- a on - "nie moge uruchomic ustawien lokalnych dla konta admina, pokazuje jakis komunikat ze brak uprawnien do zabezpieczen, nie moze uruchuomic wlasciwego profilu, nieodwracalene uszkodzenie we/wy itp ble ble ble.... Efekt jest taki ze wchodzi w system w profilu tymczasowym,ale nawet jak ustawie jakies ustawienia program ow , pulpitu to po ponownym uruchomieniu trace wszystkie te ustwaienia. Oczywiscie mój pkt. przywracania nie istnieje, wogole zaden pu.prz. sys. nie istnieje. Ma ktos jakis pomysl co sie stalo i jak to naprawic. Nie mialem wczoraj za wiele czasu ale sie zstanawiam czy nie utworzyc nowego konta jako admin , usunac to niby uszkodzone, ale co z tym punktem przywracania systemu. Acha przypomnialo mi sie ze przedwczoraj instalowalem Xp-Anti Spy dla zmiany ustawien w rejestrach, zeby zmienic ilosc mozliwych pobieran dla emule- choc nie sadze ze to jest przyczyna. Jezeli ktos wie o co biega niech da znac. Sorry za polskie litery, cholera wie gdzie sa.
adec
 



Postprzez wader 30 Lis 2004, 10:55

Moim zdaniem to nie wina SP2 używam go od początku i jest OK.Wydaje mi się że to wina zmiany ustawień w rejestrze .Do zwiększenia portów w XP dla eMule jest specjalny programik możesz go pobrać tutaj: http://www.darmoland.pl/wader/c1ffc8dec6410f472e536f79e2e16fa7/programy/EvID4226Patch212-en.zip.Ja bym spróbował przywrucić rejestr o ile zrobiłeś wcześniej kopie.To tylko moje zdanie.
Awatar użytkownika
wader
~user
 
Posty: 122
Dołączenie: 11 Paź 2004, 13:49
Miejscowość: Szczecin
Pochwały: 19




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości