• Ogłoszenie:

Co to za film :) v2

Miejsce dla każdego kinomanka. Zwiastuny, opinie, recenzje, efekty specjalne. Kochasz Kino - weź udział w dyskusji :)

Co to za film :) v2

Postprzez lukebel 13 Sie 2024, 22:08

reklama
De ibo player heeft mijn streamingervaring naar een hoger niveau getild. De beeldkwaliteit is verbluffend en ik heb nog geen enkele storing ervaren. Zeer aan te raden!

Dodano Dzisiaj, 22:08:
Sinds ik IPTV gebruik, heb ik toegang tot honderden zenders zonder enige problemen. De service is betrouwbaar en de prijs is meer dan redelijk. Een uitstekende keuze!
lukebel
~user
 
Posty: 41
Dołączenie: 04 Kwi 2024, 08:00



Co to za film :) v2

Postprzez Old Lyme 10 Wrz 2024, 01:24

eez napisał(a):to ja zadam ;]
Image
nie często się ogląda takie filmy ale ten kto obejrzał może i skojarzy.
PS. Przepraszam za jakość ale nie mam lepszej.

Dodano 08.07.2011 09:51:51:
no dobrze ten film to Beema - polecam


Moim zdaniem nie jest to najmądrzejszy film. Film pokazuje, że przestępcy to też ludzie i ich też można dobrze traktować. Reżyserowi zależało na połączeniu gatunków fabularnych i dokumentalnych. Wolę oglądać filmy dokumentalne o sporcie, moim ulubionym filmem jest historia meczu NBA Dallas Mavericks – golden state Warriors statystyki zawodników w meczu. To był świetny mecz na https://twoja-gra-sportowa.com.pl/statystyki-meczow-all-star-ktore-najbardziej-zainteresowaly-fanow-nba/ Znalazłem recenzję kilku filmów dokumentalnych o najlepszych koszykarzach którzy wzięli udział w meczach gwiazd. A jeśli chcesz oglądać filmy fabularne, to wolę czytać te, które nie powstały o gangach i klanach przestępczych.
Old Lyme
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 10 Wrz 2024, 00:56



Poprzednia

Powróć do Filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości