• Ogłoszenie:

Chrome - szybkie wybieranie

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Chrome - szybkie wybieranie

Postprzez d3v 09 Gru 2011, 21:11

reklama
Hejhiooo ;)

Od jakiś 4 lat jestem wiernym użytkownikiem Opery jednak ostatnio wkurza mnie ona niemiłosiernie bo po godzinie pracy zawiesza się tak że juz praktycznie nic nie da sie na niej robic.

Firefoxa nigdy nie lubilem postanowiłem wiec zainstalowac Google Chrome.

ogólnie przeglądarka jest fajna, ale irytuje mnie jedna rzecz - strona szybkiego wybierania

i to ze dodają się do niej automatycznie strony które przeglądam ( lub te najczęsciej przeglądane )

Czy można to jakoś wyłączyc żeby były tam tylko i wyłącznie strony dodane przezemnie, a nie tylko te które najczęsciej przeglądam?
Awatar użytkownika
d3v
~user
 
Posty: 1357
Dołączenie: 14 Kwi 2006, 20:03
Pochwały: 39



Chrome - szybkie wybieranie

Postprzez bladi1492 09 Gru 2011, 23:42

Kod: Zaznacz wszystko
Speed Dial-Rozwiązanie znane z Opery, zapewnia szybki dostęp do ulubionych stron, prezentując je w postaci estetycznych miniatur. Dodatek posiada szerokie możliwości konfiguracji, można ustawić własną liczbę pól szybkiego wybierania, wybrać gotowy motyw lub ustawić własne tło. Wtyczka dodaje także w pasku adresu bezpośredni skrót do strony szybkiego wybierania.

Zainstaluj<--wchodzisz na link klikasz na dodaj do chrome :) /lub zainstaluj nie pamiętam , i jak się ściągnie oto automatycznie powinno to ci zainstalować sie w chromie, otwierając nowa zakładkę będziesz miał kartę szybkiego wybierania...
Screen

Autor postu otrzymał pochwałę
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51



Chrome - szybkie wybieranie

Postprzez d3v 10 Gru 2011, 00:08

Chodzi dokładnie o to dzięki !
Awatar użytkownika
d3v
~user
 
Posty: 1357
Dołączenie: 14 Kwi 2006, 20:03
Pochwały: 39




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości