• Ogłoszenie:

Chcę wymienić kartę graficzną

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Chcę wymienić kartę graficzną

Postprzez Adrianek 31 Paź 2016, 07:50

reklama
Potrzebuję wymienić kartę graficzną GeForce GTX560, uszkodzona, na nową GeForce GTX750Ti w swoim komputerze. Czy muszę wołać fachowca, czy też sam to robić? Czy wystarczy odkręcić dwie śrubki mocujące ją do obudowy, odłączyć kable i wyciągnąć ją, czy jest jeszcze jakieś dodatkowe mocowanie, zaczep? Proszę o pomoc jak to się robi? Dziękuję!
Adrianek
~user
 
Posty: 105
Dołączenie: 20 Paź 2004, 09:05
Miejscowość: Małopolska



Chcę wymienić kartę graficzną

Postprzez Robert 31 Paź 2016, 11:42

w niektórych płytach na końcu slotu PCI-E jest jeszcze zaczep, który trzeba nacisnąć, inaczej nie wyjdzie ze slotu

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Chcę wymienić kartę graficzną

Postprzez Adrianek 06 Lis 2016, 08:49

Wymieniłem tą kartę i niby wszystko OK, a jednak nie tak jak było poprzednio. Teraz komputer dłużej mi się uruchamia. Ten obraz płyty głównej GIGABYTE teraz wyświetla się długo, poprzednio to sekunda a teraz o wiele dłużej. Gdzie przyczyna? Dziękuję!
Adrianek
~user
 
Posty: 105
Dołączenie: 20 Paź 2004, 09:05
Miejscowość: Małopolska



Chcę wymienić kartę graficzną

Postprzez Adrianek 20 Lis 2016, 09:11

Brak odpowiedzi. Czyżby na tym forum komputerowe nieuki? Problem rozwiązałem, wezwałem FACHOWCA który coś zmienił w biosie i teraz wszystko OK!!! Karta cudo, wszystko śmiga i jest OK!!!
Adrianek
~user
 
Posty: 105
Dołączenie: 20 Paź 2004, 09:05
Miejscowość: Małopolska



Chcę wymienić kartę graficzną

Postprzez krystian3w 21 Lis 2016, 12:56

Adrianek napisał(a):Brak odpowiedzi. Czyżby na tym forum komputerowe nieuki? Problem rozwiązałem, wezwałem FACHOWCA który coś zmienił w biosie i teraz wszystko OK!!! Karta cudo, wszystko śmiga i jest OK!!!

Nikt nie siedzi tu 24h, czasem może kogoś nie być przez tydzień i trzeba samemu pokombinować ;/
Awatar użytkownika
krystian3w
~user
 
Posty: 230
Dołączenie: 25 Sie 2015, 12:27
Miejscowość: Śląskie
Pochwały: 11




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości