• Ogłoszenie:

Buty do piłki nożnej - korki

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

Buty do piłki nożnej - korki

Postprzez pedobear 03 Mar 2012, 22:36

Siemka ;)
Wiem, że to nie do tego forum, ale jakoś najbardziej lubię pisać tutaj ;P Szukam korków do gry w piłkę nożną do precyzyjnych strzałów. Max 200 zł
pedobear
 



Buty do piłki nożnej - korki

Postprzez fluid 03 Mar 2012, 22:40

pedobear napisał(a):do precyzyjnych strzałów


:cry: :cry:

bez komentarza

albo nie ja sie podepne pod temat

poszukuje rekawiczek ktore podnosza umiejetnosc gry na pianinie - co prawda nie umiem grac na pianinie ale licze na to ze rekawiczki zrobia to za mnie
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
»ekspert
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Buty do piłki nożnej - korki

Postprzez Mikou@j 03 Mar 2012, 22:46

Oprócz superstrzelnych korków, potrzebny ci jeszcze amulet +5 do koncentracji. Bez niego ani rusz. Sprawdź na ebayu, widziałem że sprzedają.
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007



Buty do piłki nożnej - korki

Postprzez adashko 03 Mar 2012, 22:52

pedobear napisał(a):Szukam korków do gry w piłkę nożną do precyzyjnych strzałów


Hehe, reklama swoje robi widzę :wink:

Proponuję iść do sklepu, poprzymierzać co najlepiej leży na stopie a następnie na Allegro/ceneo poszukać najtańszej oferty.

fluid napisał(a):albo nie ja sie podepne pod temat

poszukuje rekawiczek ktore podnosza umiejetnosc gry na pianinie - co prawda nie umiem grac na pianinie ale licze na to ze rekawiczki zrobia to za mnie


Nie znalazłem, ale dla poprawy umiejętności tanecznych proponuję:

Rękawiczka MJ Cekiny HIT!

:lol:
CPU: Intel Core i5-6600K Skylake 3.5GHz || MOBO: MSI Z170A Krait Gaming || RAM: Kingston HyperX FURY Black 8GB 2400MHz DDR4 CL15 || SSD: Plextor M6V 256GB
HDD: Seagate 1TB + 2TB SATA III 7200RPM 64MB cache || COOLER: SilentiumPC Grandis XE1236 || PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W ||
GPU: MSI GeForce GTX 970 OC 4GB GDDR5 256bit || MONITOR: iiyama ProLite XB2783HSU-B1 FullHD AMVA+ LED || CASE: Zalman Z3 ||
Awatar użytkownika
adashko
~user
 
Posty: 1406
Dołączenie: 20 Mar 2006, 18:26
Miejscowość: PŁOCK - Miasto seksu i biznesu
Pochwały: 59




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości