• Ogłoszenie:

Brak wykrywalności podłączonego sprzętu do komputera

Poszukujesz sterowników? Masz problem z zainstalowaniem bądź odinstalowaniem? Zapytaj w tym dziale

Brak wykrywalności podłączonego sprzętu do komputera

Postprzez SHINGO 09 Wrz 2015, 04:38

reklama
Witam, mam taki problem i proszę o pomoc w jego rozwiązaniu.
Otóż zakupiłem jakiś czas temu Studio MovieBox Plus firmy Pinnacle aby móc mieć możliwość przegrania materiału z zewnętrznego źródła na komputer stacjonarny poprzez złącze usb i odpowiednie oprogramowanie umożliwiające tą opcję.
Lecz niestety teraz po zainstalowaniu systemu operacyjnego Windows 10 Pro x64 nie mogę sobie dać rady aby znaleźć w internecie i zainstalować odpowiednie sterowniki pod ten właśnie system operacyjny aby była możliwość przegrywania.
Wcześniej gdy działałem na systemie Windows 7 Ultimate x64 wszystko śmigało aż miło było patrzeć.
Gdy próbuję sterowników pod system operacyjny Windows 7 x64 niestety nic to nie daje nawet gdy przy uruchamianiu daję opcję uruchom jako administrator lub nawet bez tej opcji.
Po restarcie komputera nie wykrywa tego urządzenia już próbowałem też nie restartować i również bez rezultatu pozytywnego mimo iż po instalacji ukazuje się informacja aby komputer uruchomić ponownie.
Do przechwytywania ze sprzętu stacjonarnego na komputer mam na myśli nagrywanie w czasie rzeczywistym oczywiście używam oprogramowania Video Deluxe 14 Plus wersja 11.0.6.4 wersja rzecz jasna Full.
Kodeki, java, itd. wszystko jest zainstalowanie najnowsze wraz z wszystkimi aktualizacjami jakie są dostępne do systemu operacyjnego lecz jak widzę nie zdaje to zbytnio egzaminu niestety.
Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu wyżej opisanego problemu, pozdrawiam i liczę na odpowiedzi.
Załączniki
Pinnacle Studio MovieBox Plus (510).jpg
SHINGO
~user
 
Posty: 28
Dołączenie: 28 Lut 2013, 06:27



Brak wykrywalności podłączonego sprzętu do komputera

Postprzez danel 09 Wrz 2015, 11:55

SHINGO napisał(a):Lecz niestety teraz po zainstalowaniu systemu operacyjnego Windows 10 Pro x64 nie mogę sobie dać rady aby znaleźć w internecie i zainstalować odpowiednie sterowniki pod ten właśnie system operacyjny aby była możliwość przegrywania.
Wcześniej gdy działałem na systemie Windows 7 Ultimate x64 wszystko śmigało aż miło było patrzeć.

I chyba sam znalazłeś problem - WIndows 10 :)



____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Informatyka ma tyle samo wspólnego z komputerami, co astronomia ma z teleskopami - Edsger Dijkstra restauracja poznań
Awatar użytkownika
danel
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 02 Wrz 2015, 15:36
Miejscowość: Warszawa




Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości