• Ogłoszenie:

Brak przyspieszenia teksturowania agp

Poszukujesz sterowników? Masz problem z zainstalowaniem bądź odinstalowaniem? Zapytaj w tym dziale

Brak przyspieszenia teksturowania agp

Postprzez Michma 05 Paź 2009, 23:32

reklama
No, wkońcu mi wyskoczył ten niebieski ekranik :wink:.Podaje jego treść:

Pojawiê si¬ problem i system windows zostaê zamkni¬ty, aby zapobiec uszkodzeniu komputera.JeŸli poraz pierwszy widzisz ekran bê¬du Stop , ponownie uruchom komputer.JeŸli ten ekran pojawi si¬ ponownie, wykonaj nast¬pujŇce kroki:
Upewnij si¬, ╜e na dysku jest wystarczajŇco du╜o miejsca.JeŸli sterownik jest zidentyfikowany w komunikacie stop wyêŇcz go lub skontaktuj si¬ z dostawcŇ sprz¬tu w sprawie aktualizacji systemu BIOS.WyêŇcz opcje pami¬ci systemu BIOS, takie jak buforowanie i przesyêanie.JeŸli do usuni¬cia lub wyêŇcia skêadników musisz u╜yâ trybu awaryjnego, ponownie uruchom komputer, naciŸnij klawisz F8, aby wyŸwietliâ zaawansowane opcje startowe, a nast¬pnie wybierz z opcj¬ Tryb awaryjny.
Informacje techniczne:
***Stop:0x0000008F(0xC0000005, 0xBFA82E, 0xF77759AL, 0x00000000)
***ialmdd5.dll - Adress 0BFA82E base at BFA3DC00 Datestamp 00000000
Rozpoczynanie zrzucania fizycznej pami¬ci.
Zrzut pami¬ci fizycznej zostanie zakoΣczony.
W sprawie dalszej pomocy skontaktuj si¬ z administratorem systemu lub obsêugŇ tech

To koniec napisu z niebieskiego ekranu, denerwują mnie też te znaki typu: Ň,ê,╜ itp. przepisywałem wszystko tak jak to było na niebieskim ekranie (tak w ogóle to da się to zmienić żeby nie pisał takich znaków??żeby pisał po polsku?)

Pozdrawiam.
Image
Michma
~user
 
Posty: 58
Dołączenie: 29 Sie 2009, 18:53



Brak przyspieszenia teksturowania agp

Postprzez Sh@m@N 06 Paź 2009, 00:18

To fragment sterownika grafiki - istotnie. Dobrze byłoby, żebyś:

1. Pobrał inną wersję sterowników grafiki (nawet starszą)
2. Zastosował się do tego tematu:
reinstalacja-update-sterownika-karty-graficznej-vt103090.html
- zwłaszcza użycia programu Driver Cleaner
http://www.drivercleaner.net/

- w wersji pełnej.
3. Po czyszczeniu i restarcie-zainstalował sterowniki z punktu 1.
道可道﹐非常道;名可名,非常名。人之性、惡;其善,偽也。
Wyrzucając stare graty zastanawiam się, co z nich zrobiłby chińczyk. I w końcu ich nie wyrzucam, tylko próbuję to zrobić.
Awatar użytkownika
Sh@m@N
~user
 
Posty: 1235
Dołączenie: 16 Wrz 2009, 16:52
Pochwały: 101



Brak przyspieszenia teksturowania agp

Postprzez Michma 06 Paź 2009, 19:44

Zrobiłem według wskazówek w poradniku, ale nie pomogło.Problem występuje w grze Garry's mod 11, nie wiem jak to się stało ale ostatnio wszystko co było w tej grze straciło kolory, tzn. wszystko jest białe, szare i czarne, dodatkowo nie ma żadnego języka, są tylko jakieś prostokąty.kiedys było dobrze nie wiem co się stało.Podczas grania, mi przerywa i włącza się wspomniany wcześniej niebieski ekran.
Image
Michma
~user
 
Posty: 58
Dołączenie: 29 Sie 2009, 18:53



Brak przyspieszenia teksturowania agp

Postprzez Sh@m@N 06 Paź 2009, 19:51

A spróbuj przeinstalować grę - bo możliwe, że to wcale nie jest wina sterowników, ale odwołań z silnika gry.
道可道﹐非常道;名可名,非常名。人之性、惡;其善,偽也。
Wyrzucając stare graty zastanawiam się, co z nich zrobiłby chińczyk. I w końcu ich nie wyrzucam, tylko próbuję to zrobić.
Awatar użytkownika
Sh@m@N
~user
 
Posty: 1235
Dołączenie: 16 Wrz 2009, 16:52
Pochwały: 101



Brak przyspieszenia teksturowania agp

Postprzez Michma 06 Paź 2009, 19:55

Dobry Pomysł!!Czemu ja na to nie wpadłem ?! :)
Image
Michma
~user
 
Posty: 58
Dołączenie: 29 Sie 2009, 18:53



Brak przyspieszenia teksturowania agp

Postprzez Sh@m@N 06 Paź 2009, 20:02

Czyli masz to już za sobą - pytanie tylko, czy usunąłeś po deinstalacji pliki gry (pozostałe - śmieci), ustawienia z katalogu użytkownika (z konta, Default User i All Users) i przeczyściłeś rejestr - przed zainstalowaniem na nowo.
道可道﹐非常道;名可名,非常名。人之性、惡;其善,偽也。
Wyrzucając stare graty zastanawiam się, co z nich zrobiłby chińczyk. I w końcu ich nie wyrzucam, tylko próbuję to zrobić.
Awatar użytkownika
Sh@m@N
~user
 
Posty: 1235
Dołączenie: 16 Wrz 2009, 16:52
Pochwały: 101



Brak przyspieszenia teksturowania agp

Postprzez Michma 06 Paź 2009, 20:21

Chyba raczej nie muszę tego robić, ponieważ ściągnałem tę grę, wypakowałem a tam znalazłem wszystko co powinno się znajdować po instalacji, tzn. ktoś skopiował zawartość z Program Files i wrzucił w torrent.Ja to tylko wypakuję i wkleje do programów (czyli chyba nie trzeba czyścić nic :))
Image
Michma
~user
 
Posty: 58
Dołączenie: 29 Sie 2009, 18:53



Brak przyspieszenia teksturowania agp

Postprzez Sh@m@N 06 Paź 2009, 20:42

No chyba nie do końca :D . Poszukaj pliku konfiguracyjnego - są w nim zapisane ustawienia na przykład dla kart z rodziny ATI czy nVidii - których Twoja karta nie obsługuje. I tu jest najprawdopodobniej problem - trzeba edytować lub po wyczyszczeniu - ZAINSTALOWAĆ (z innej wersji).
道可道﹐非常道;名可名,非常名。人之性、惡;其善,偽也。
Wyrzucając stare graty zastanawiam się, co z nich zrobiłby chińczyk. I w końcu ich nie wyrzucam, tylko próbuję to zrobić.
Awatar użytkownika
Sh@m@N
~user
 
Posty: 1235
Dołączenie: 16 Wrz 2009, 16:52
Pochwały: 101



Brak przyspieszenia teksturowania agp

Postprzez Michma 08 Paź 2009, 14:08

Sh@m@N napisał(a):trzeba edytować lub po wyczyszczeniu - ZAINSTALOWAĆ (z innej wersji).


A jak to zrobić?
Image
Michma
~user
 
Posty: 58
Dołączenie: 29 Sie 2009, 18:53



Brak przyspieszenia teksturowania agp

Postprzez Sh@m@N 08 Paź 2009, 22:55

Nie mam tej gry - jedyne, na co natrafiłem:
Kod: Zaznacz wszystko
1.Extract the CONTENT_GCFs archive with the latest 7zip.
2.Go to your Garrys Mod INSTALLATION folder.
3.There should be a \\\"rev\\\" config file.
4.Open it up with Notepad or whatever.
道可道﹐非常道;名可名,非常名。人之性、惡;其善,偽也。
Wyrzucając stare graty zastanawiam się, co z nich zrobiłby chińczyk. I w końcu ich nie wyrzucam, tylko próbuję to zrobić.
Awatar użytkownika
Sh@m@N
~user
 
Posty: 1235
Dołączenie: 16 Wrz 2009, 16:52
Pochwały: 101



Brak przyspieszenia teksturowania agp

Postprzez Michma 09 Paź 2009, 12:26

Dzięki, ściągnę ten content i zrobie jak jest napisane :)

EDIT:
To tez niestety nie pomogło....ale chyba znalazłem rozwiązanie, trzeba wywalić tą grę :D
Image
Michma
~user
 
Posty: 58
Dołączenie: 29 Sie 2009, 18:53



Poprzednia

Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości