• Ogłoszenie:

Brak opcji "rozszerzenia" w zakładce nagrywanie w dźwiękach

Poszukujesz sterowników? Masz problem z zainstalowaniem bądź odinstalowaniem? Zapytaj w tym dziale

Brak opcji "rozszerzenia" w zakładce nagrywanie w dźwiękach

Postprzez lulus121 03 Sie 2016, 01:03

reklama
Mam taki problem tak jak w temacie, gdy wchodzę w urządzenia do nagrywania i chce sobie włączyć tłumienie zakłóceń itd to nie moge ponieważ nie mam zakładki "opjcje rozszerzenia" pisałem już na wielu forach ale nikt nie pomógł.Przypominam że mam laptopa i mikrofon wewnętrzny ponieważ wejście na słuchawki mi się zepsuło oraz słuchawki też :D
jeszcze modeł płyty głównej: LENOVO 20150
ze strony producenta lenovo sterowniki nic nie pomogły
Informacje o kontrolrerze: Conexant SmartAudio HD
lulus121
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 03 Sie 2016, 00:44



Brak opcji "rozszerzenia" w zakładce nagrywanie w dźwiękach

Postprzez operationsympathize 08 Sie 2022, 07:00

Because I lack the "extension options" tab, I am unable to. I have already posted in numerous places, but no one has been able to assist. Because I also broke the headphone jack and the headphones, keep in mind that I also have a laptop with an inbuilt microphone.

octordle
operationsympathize
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 08 Sie 2022, 06:56



Brak opcji "rozszerzenia" w zakładce nagrywanie w dźwiękach

Postprzez lemieuxhelmsi 18 Sie 2022, 11:41

We have the same issue and until now, I can't find it. handyman Leander Car Windshield Repair in Houston Texas Basement Repair
lemieuxhelmsi
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 18 Sie 2022, 11:15



Brak opcji "rozszerzenia" w zakładce nagrywanie w dźwiękach

Postprzez johnjenniffer 15 Wrz 2022, 14:28

You can check Screencastify! It is a well-known screen recorder Chrome extension with audio. You can create, edit, or share your videos within a few seconds. You can create superb videos with the help of easy-to-use tools. Users can capture their desktop, browser tab, and also webcam. https://www.sprayfoamproslafayette.com/
johnjenniffer
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 15 Wrz 2022, 14:03



Brak opcji "rozszerzenia" w zakładce nagrywanie w dźwiękach

Postprzez jordanlaris 27 Paź 2022, 05:01

Since you damaged the headphone input, it is possible that that is part of the cause of such an error. I'm not sure death run 3d
jordanlaris
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 27 Paź 2022, 04:57



Brak opcji "rozszerzenia" w zakładce nagrywanie w dźwiękach

Postprzez RamonMiles 06 Gru 2022, 13:19

Nowadays, finding courses online become so much difficult because there are thousands of websites providing online courses but choosing one of them is a big headache so, to get rid of this confusion my friend gave me advice he said that whenever you want to apply in an online course make sure to check institute's certification for example DMAC This will tell you whether you institute is certified or not which save you money from wrong hands.
RamonMiles
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 06 Gru 2022, 11:15




Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości