• Ogłoszenie:

Bardzo wolno prędkość internetu

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Bardzo wolno prędkość internetu

Postprzez adam1991v 14 Sty 2017, 19:37

reklama
witam mam problem zainstalowałem sobie windowsa 7 home premium 64bity prędkość internetu 1mb/s i internet mam po kablu z neti kiedy miałem windowsa xp to szybciej chodził niż na windowsie 7 nie internet chodzi ale bardzo słabo pobiera np jakieś programy nie wiem jaka może być tego przyczyna proszę o pomoc
adam1991v
~user
 
Posty: 10
Dołączenie: 10 Maj 2015, 22:30



Bardzo wolno prędkość internetu

Postprzez Garu 26 Lut 2017, 12:10

1mb/s - to jeden milibit na sekundę. Dokładny zapis pokazuje fakt, a niedokładny - bzdury.
A karta lan, to?
Ustawienia karty sieciowej - We właściwościach łącza ustawia się w zakładce ogólne - konfiguruj, zaawansowane, szybkość i duplex na autoneg (automatyczna negocjacja), potem OK i sprawdza się na speed test ookla. W zależności od karty, są ustawienia duplexu - u mnie było na coś tam na 100HD - najwydajniejsze na moje łącze współdzielone 100Mbs. Miałem downlad 70Mbs, Upload 71Mbs, a ping 4. Na automatycznej negocjacji miałem ciut mniej. Na 1.0 Gbps też było podobnie, ale się po kolei ustawia duplex i sprawdza potem speed test w przeglądarce. Tak zostawia się, gdzie internet jest najszybszy.
Daj do zakładek http://www.speedtest.net/pl/
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości