• Ogłoszenie:

Bajka o kotach na płocie

Miejsce dla każdego kinomanka. Zwiastuny, opinie, recenzje, efekty specjalne. Kochasz Kino - weź udział w dyskusji :)

Bajka o kotach na płocie

Postprzez szakal1234 09 Cze 2015, 22:17

reklama
Witam serdecznie dawno się nie odzywałem lecz potrzebuję waszej pomocy mam nadzieję że dalej mogę na was liczyć. :) Więc poszukuję pewnej bajki gdzie siedziały sobie koty na płocie i tak śpiewały swoim kocim głosem, ogólnie to wyglądało jak piosenka w bajce gdzie nagle ktoś z okna zaczął rzucać butami w te koty czy czymś xD Więcej niestety nie pamiętam lecza bajka byłą robiona pod klimat stary bardziej coś w stylu "Zakochany Kundelek" mam nadzieje ze mi pomożecie i pamiętacie te stare baje :) Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
szakal1234
~user
 
Posty: 388
Dołączenie: 29 Kwi 2009, 22:26
Miejscowość: Gołuszowice
Pochwały: 2



Bajka o kotach na płocie

Postprzez fluid 10 Cze 2015, 06:30

jedyne co mi sie z tym kojarzy to to - http://www.filmweb.pl/film/Aryskotraci-1970-35162
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Bajka o kotach na płocie

Postprzez sabi8988 04 Kwi 2024, 12:20

Skoro temat o kotach, to może są tutaj jakieś osoby, które mają swoje kociaki? Gdzie kupujecie dla nich najczęściej różne produkty? Ja zawsze szukam online, ponieważ tak po prostu wygodniej. Ostatnio fajne kuwety dla kota widziałam w ofercie https://akna.pl/ - Przedsiębiorstwo wielobranżowe - Sklep internetowy AKNA.
sabi8988
~user
 
Posty: 7
Dołączenie: 21 Mar 2024, 01:49




Powróć do Filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości