Strona 1 z 1
Ulead VideoStudio 9

Wysłany:
27 Gru 2005, 20:15
przez matias99
Pam pytanie, jak się obsługuje Ulead VideoStudio 9? Chciałbym sobie zrobić film do GTA SA. Mam wszystkie filmiki tylko muszę je złączyć w całość. TZN. mam 14 klipów z dźwiękiem, chciałbym do nich dodać podkład (jakąś fajną mp3) i napisy. I między jednym a drugim klipem chciałbym włączyć efekt (np. przyciemnianie obrazu na ostatniej scenie jednego i rozjaśnianie na początku drugiego w zakładce EFECTS jest coś takiego tylko nie wiem jak wstawić). I zapisać w postaci WMV. Jak by ktoś znalazł jakiś poradnik do tego programu to niech da link albo napisze.
PLEASE
PROGRAM MAM W WERSJI TRAIL

Wysłany:
27 Gru 2005, 20:17
przez fluid
duzo prosciej zrobisz to w programie WINDOWS MOVIE MAKER ktory jest w kazdym windowsie xp i od razu w nim zapiszesz to jako wmv

Wysłany:
27 Gru 2005, 20:25
przez matias99
Próbowałem tak ale nie wiem czy dam radę dać napisy efekty graficzna między jedną a drugą sceną.

Wysłany:
27 Gru 2005, 20:57
przez fluid
poweim tak
zassaj sobie to
- Kod: Zaznacz wszystko
http://www.tncsystem.info/fluid/MIX/PoPT2T%20(fight)%20%5b320x240%5d.wmv (25mb)
albo to
http://www.tncsystem.info/fluid/MIX/Cold%20Fear%20%5b320x240%5d.wmv (70mb)
albo to
http://www.tncsystem.info/fluid/MIX/Still%20Life.wmv (80mb)
robilem to wlasnie w movie maker 2

Wysłany:
27 Gru 2005, 21:10
przez matias99
Całkiem fajnie się robi w VideoStudio 9 tylko nie wiem jak ten projekt zapisać na jakiś plik VIDEO (bo zapisuje mi jako plik projektu VS 9) jak skończę film to może go wrzucę na jakiś serwerek (prawdopodobnie będzie odcinkowy tak jak Gangsterskie porachunki tzn. serial kryminalny w SAN ANDREAS)
Są tu pliki z Gangsterskimi Porachunkami (całkiem fajne)
cz1 http://files.filefront.com/Gangsterskie+porachunkiwmv/;4514527;;/fileinfo.html
cz2 http://files.filefront.com/Gangsterskie+porachunki+part2wmv/;4514722;;/fileinfo.html
Mi chodzi o napisy w czasie filmu (dialogi i do tego najlepszy jest VS 9 tylko nie umiem zapisać)