Strona 1 z 1
radio internetowe

Wysłany:
11 Lut 2006, 01:53
przez hans-wla
siemacie, mam na dysku zapisane radio internetowe(jako REAL MEDIA) z rozszezeniem SMIL, czesto leca w nim bardzo fajne audycje i poszukuje programu ktory pozwolilby mi na nagrywanie audycji lecacych w tym radiu, z gory dziekuje za pomoc

Wysłany:
11 Lut 2006, 02:16
przez samsung70
mozesz nagrywac np w nero sound trax albo gold wave
ale nero lepsze

Wysłany:
11 Lut 2006, 02:19
przez Waterman50
Możesz skorzystać z Audiograbbera-nieskomplikowany,a skuteczny.
http://www.programosy.pl/index.php?s=prog&id=238

Wysłany:
11 Lut 2006, 03:01
przez hans-wla
no mam ten audiobrabber a mozesz mi wytlumaczyc jak nagrywac te audycje w nim? mam to radio jakos w nim otworzyc czy co? prosze pomoz:)

Wysłany:
11 Lut 2006, 03:53
przez Waterman50
Po otwarciu programu wejdż w ustawienia"Pliki",potem"Pobieranie z wejścia liniowego"-tam skonfigurujesz opcje zapisu na dysk twardy.Warto pobrać darmowy kodek Lame mp3 i zainstalować w katalogu audiograbbera.
[ Dodano: Dzisiaj o 2:00 ]
Byłbym zapomniał-aby uniknąć przesterowania podczas zapisu,kliknij na Mixer i ustaw opcję"Wave" w takiej pozycji,aby głosność nie przekraczała 80-85%.Aby zapisywać w mp3,wejdż w "Ustawienia"-"ustawienia mp3"i wskaż ścieżkę do kodera Lame.
no i nadal sie z tym trudze:/

Wysłany:
11 Lut 2006, 13:45
przez hans-wla
hmmm ale ten audiograbber nagrywa wszystkie dzwieki z komputera a po zatym nagrywa mi bardzo cicho, wszystko ustawilem i nagrywa poziom glosnosci na 13% ehhh nadal sie z tym trudze tego nero sound trax niemoge znalesc a gold wave wogle nierozumiem, dzis jest moja ulubiona audycja ale cos czuje ze sobie nienagram jej chyba:( pomozcie