
Podłączyłem tą kameręhttp://www.aparaty-cyfrowe.e-oko.com/index.php?akcja=opis&iKatId=68&iProdId=916
do komputera za pomocą kabla usb i ... nic się nie stało

Chciałem ściągnąć sterowniki usb ze strony canona ale tam oprócz uptadów oprogramowania nic do tej kamery nie było. W opisie jest, że kamera jest kompatybilna z win 98 wzwyż.
W instrukcji przy przechwytywaniu obrazu do komputera z kasety, nic nie ma o kabelku usb tylko "DV". Temat kabelka usb pojawia się przy przechwytywaniu obrazu i zdjęć z karty pamięci.
Moje pytanie brzmi:
Czy możliwe jest, że obraz nagrany na kasete w tej kamerze możliwy jest tylko do przechwycenia za pomocą kabla "DV"(i dlatego komputer nie widzi kamery) Niestety nie mam karty pamięci i nie mogę sprawdzić czy z nią komputer by zauważył kamerę.