• Ogłoszenie:

Antena do cb radia oraz wtyczka do gniazda zapalniczki

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Antena do cb radia oraz wtyczka do gniazda zapalniczki

Postprzez JolZiomo 20 Cze 2016, 22:04

Witam.Mam do was prosbe abyście zaproponowali mi parę rzeczy.Otóż pracuje na koparko ladowarce i posiadam w niej gniazdo zapalniczki Ale jest ono węższe od standardowego gniazda zapalniczki stosowanego w samochodach.Moja próśb potrzebuje coś takiego jak adapter na 3 wejścia normalnego gniazda zapalniczki .Prosiłbym też aby wtyczka od tego adaptera była modyfikowana tzn aby była i do jednego gniazda i drugiego .Jest to możliwe gdyż mam też lampę błyskową która posiada tam wtyczkę uniwersalną. Druga sprawa czy w sensownych pieniądzach mógłbym kupić antenę do CB radia tylko też możliwie aby była jak najbardziej kompaktowa gdyż na koparce nie mogę sb pozwolić na zbyt długa .Chyba że nie musi być ona trzymana zewnątrz tylko w kabinie.Z góry dziękuję za jakieś propozycje
IIAMD Athlon 64 3200IIDFI Infinity NF Ultra M-2 NForce 4 UltraIIA-Data Vitesta Extreme Edition 2x1 GB CL4 800IIGigabyte ATi Radeon HD 4850 512 MB GDDR3 Zalman EditionIIChievtec GPS 45OWIILogitech X-240IIRazer DeathAdder+podkładka QCK SteelSeriesIILG Flatron F700BIINEO 1MBII
Awatar użytkownika
JolZiomo
~user
 
Posty: 476
Dołączenie: 28 Maj 2008, 17:05
Pochwały: 1



Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości