• Ogłoszenie:

Android - automatyczna zmiana sms na mms

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Android - automatyczna zmiana sms na mms

Postprzez ozi1024 27 Gru 2015, 01:41

reklama
Witajcie!

Mam Samsunga Galaxy Ace 4 LTE (Android 4.4.4).

Dotychczas podczas pisania wiadomości SMS, po osiągnięciu maksymalnej liczby znaków w trzech SMSach (np. 3x160 dla wiadomości bez polskich znaków), automatycznie zmieniany był on na MMS (i można było kontynuować pisanie wiadomości). Musiałem wykonać reset telefonu do ustawień fabrycznych i od tego momentu funkcja ta przestała działać: aktualnie SMS nie jest automatycznie zmieniany na MMS, tylko wyświetla się pop-up z komunikatem "Osiągnięto maksymalną liczbę znaków" i nie da się dalej pisać wiadomości.

Czy to ktoś ma pomysł, jak to przywrócić? W Internecie spotykałem się głównie z tematami jak automatyczną zmianę SMS na MMS wyłączyć, tymczasem mnie zależy na tym, by ta funkcja działała.

EDIT: Zapomniałem dodać, iż korzystam z "fabrycznej/standardowej" aplikacji do pisania SMSów i przy tym chciałbym pozostać. Domyślam się, że jakieś Textry i inne GoSMSy da się łatwo skonfigurować w tym zakresie, ale chciałbym pozostać przy standardowej aplikacji.
ozi1024
~user
 
Posty: 17
Dołączenie: 28 Lip 2015, 12:55
Pochwały: 2



Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości