• Ogłoszenie:

Aktualizacje.

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Aktualizacje.

Postprzez tyrex 07 Cze 2005, 18:01

reklama
Moze wiecie gdzie można ściągnąć krytyczne aktualizacje do Windowsa tak, żeby po formacie nie łączyć się z witryną Windows Update tylko samemu zainstalować.
Awatar użytkownika
tyrex
~user
 
Posty: 191
Dołączenie: 05 Cze 2005, 23:09
Pochwały: 12



Postprzez tyrex 07 Cze 2005, 19:30

Ponad 200 wyświetleń i nikt nie wie! Ja często formatuję dyski i szlak mnie trafia z tymi aktualizacjami! :(

Autor postu otrzymał pochwałę
Myśli pozostają mniej więcej w tym samym stosunku do mózgu, co żółć do wątroby lub mocz do nerek. Karl Vogt (1817 - 1895)_______________________________________
XP Prof. AMD Athlon XP 2500+ DDR 512 MB RAM nVIDIA GF 5200 Neo. 128
Awatar użytkownika
tyrex
~user
 
Posty: 191
Dołączenie: 05 Cze 2005, 23:09
Pochwały: 12



Postprzez fluid 07 Cze 2005, 19:38

tyrex napisał(a): gdzie można ściągnąć krytyczne aktualizacje do Windowsa

a ja sie pytam po kiego chcesz je instalowac??
zainstalowalem xp+sp2 i nawet do glowy mi nie przychodzi instalowac
jeszcze jakichs poprawek
pytam sie jeszcze raz po kiego wuja ci to??
zle ci cos komp chodzi???
masz jakies problemy z systemem??
jak nei to daruj sobi ei nie zasmiecaj systemu
wszystkim co Bill Gej wypusci
bo ta pogon za nowymi wersjami programow/latek itd jest po prostu smieszna
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
»ekspert
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez MUTOPOMPKA 07 Cze 2005, 20:24

A co Ty się tak boisz Windows Update? Ja co tydzień tam sam wchodzę (bo mam aktualizacje wyłączone) i sam zaznaczam, co ma mi ściągnąć?
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez tyrex 07 Cze 2005, 20:42

Ja też mam automatyczne! Ale po formacie strasznie długo pobiera uaktualnienia. Jak bym wgrał chociaż część tych poprawek to po przeinstalowaniu systemu bym szybko uaktualnił. No nie i za co tu od razu ostrzeżenie!
Awatar użytkownika
tyrex
~user
 
Posty: 191
Dołączenie: 05 Cze 2005, 23:09
Pochwały: 12



Postprzez MUTOPOMPKA 07 Cze 2005, 21:39

tyrex napisał(a):No nie i za co tu od razu ostrzeżenie!

A za brak edycji posta. To raz. Dwa... Skoro NIKT ci nie odpowiedział to czego się pieklisz?

Trzy. Wejdź na stronkę: http://www.cedar.prv.pl/ i poszukaj takiego zdania: Zbiór poprawek dla Windows XP wydanych po SP2 z instalatorem. Będziesz zachwycony. :) :mrgreen:
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Juzio 07 Cze 2005, 21:51

tyrex napisał(a):Ja często formatuję dyski


Jaki z tego morał? Zanim sformatujesz dysk to sprawdź czy nieda się problemu rozwiązać inaczej. Znam takich co nieuzywają antywirusów i jak im zacznie się komp mulić to odrazu robią format. Ja się pytam po co? Format to ostateczność. Co do aktualizacji - w korei Microsoft niemiał zainstalowanych łatek i im się włamali.

Wiem to stąd: http://info.onet.pl/1108426,18,item.html

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowany przez Juzio 07 Cze 2005, 21:58, edytowano w sumie 2 razy
Co cię obchodzi jak korzystam z szaleństwa? Niewszystko co pozytywne jest legalne.
Awatar użytkownika
Juzio
~user
 
Posty: 156
Dołączenie: 09 Kwi 2005, 12:30
Miejscowość: z Tych... najlepszych
Pochwały: 5



Postprzez Tom@szek 07 Cze 2005, 21:55

Możesz zapisać sobie numery aktualizacji, przed formatem je ściągnąć ( nie instalować ) na dysk wypalić płytkę i masz.
Tom@szek
 



Postprzez MUTOPOMPKA 07 Cze 2005, 22:10

Tomaszek napisał(a):Możesz zapisać sobie numery aktualizacji, przed formatem je ściągnąć ( nie instalować ) na dysk wypalić płytkę i masz.

Albo stawia "czysty" system z łątkami i potem zapuszcza ghosta. I wcale nie musi się później o nic martwić! Czyż niebyłoby łatwiej? Tylko czy user będzie chciał? Ale to już decyzja samego usera.
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez tyrex 07 Cze 2005, 22:33

No to teraz tak się namieszało mi w głowie, że chyba dam sobie na dziś spokój. Ale owszem chciałem pobrać i zapisać łatki. hehehe Ale, jak nic z tego nie wychodzi. Po wgraniu nowego systemu i podłączeniu netu włączyłem aktualizacje automatyczną pobierz ale nie instaluj. No i pobrało, ale nie do końca. Chciałem te pliki skopiować tylko, że nie były pełne. Dopiero jak kliknąłem instaluj system dokończył pobieranie plików i zainstalował aktualizację.
Awatar użytkownika
tyrex
~user
 
Posty: 191
Dołączenie: 05 Cze 2005, 23:09
Pochwały: 12



Postprzez Tom@szek 07 Cze 2005, 23:12

Wszystkie łatki do momentu zainstalowania są zapisane w katalogu na C:\windows\temp. (jeśli mnie pamięć nie myli)
Możesz je wtedy skopiować do dowolnego katalogu i wypalić.
Tom@szek
 




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości