• Ogłoszenie:

Aktualizacja androida na tablecie. pomożecie?

Dyskusje i problemy z Unix'ami

Aktualizacja androida na tablecie. pomożecie?

Postprzez husiek20031 21 Maj 2018, 18:52

reklama
Cześć mam problem
Wiem że temat o podobnej tematyce był już prze-zemnie zakładany ale by go odświeżyć postanowiłem że założę nowy. Chodzi o mój jakże stary tablet goclever orion 70. Niestety ma on androida JellyBean i przy wszystkich aplikacjach jest "aplikacja nie jest zoptymalizowana pod kątem twojego urządzenia" a duża część z nich nie działa, lub działa połowicznie. Sam tablet działa szybko. No i moje pytanie, czy dało by się zmienić androida gdy producent nie wypuścił nowej wersji, i nie ma tak zwanego "custom-rom"? Kolega na forum, co prawda podawał mi custom rom do tego tableta 4.4, ale co się okazuje wszystko jest dobrze, niby się instaluje wchodzę w ustawienia, a i tak jest android 4.2.2. Więc co by się stało, inaczej czy by się w ogóle dało zainstalować rom innego producenta. Czy nie "zbrickuje" sobie tableta. Nie boje się o zbrickowanie bo jak najwyżej się nie uda to trudno, co mi szkodzi. A gdybym znalazł tablet o bardzo podobnych parametrach a może i identycznych, tylko innego producenta, i pobrał rom, jak myślicie po wgraniu działało by to? Od jakiego tableta rom byście polecali??? Bym był bardzo wdzięczny za wszelką pomoc. Najbardziej zależało by mi na android 5.1 wzwyż, tylko nie 6.0 ponieważ z nim mama duże problemy. Nie ma czystego androida na wszystkie urzadzenia? Z góry dzięki pozdro.
husiek20031
~user
 
Posty: 228
Dołączenie: 09 Mar 2016, 21:43



Aktualizacja androida na tablecie. pomożecie?

Postprzez maciej1993 28 Maj 2018, 12:15

Witam a jesteś pewny że ten rom to Android 4.4?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
maciej1993
~user
 
Posty: 19
Dołączenie: 11 Lip 2014, 15:20



Aktualizacja androida na tablecie. pomożecie?

Postprzez husiek20031 28 Maj 2018, 21:42

Raczej tak tutaj masz link do tero rom-u http://www.modaco.pl/Thread-ROM-4-4-x-CyanogenMod-11-GoClever-Orion-70-70L?pid=51055#pid51055
husiek20031
~user
 
Posty: 228
Dołączenie: 09 Mar 2016, 21:43




Powróć do System Linux / Unix

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron