• Ogłoszenie:

Akazoo.pl - pobierają opłaty, jak wyłączyć?

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Akazoo.pl - pobierają opłaty, jak wyłączyć?

Postprzez saniiaaa1223 28 Kwi 2013, 18:30

reklama
Witam, mam problem z akazoo.pl, założyłam tam konto, podałam im facebooka, znali mój mail i nr telefonu.
Gdy zobaczyłam że pobierają opłaty 5 zł- 5 dni :wow: , odrazu skasowałam tam konto, skasowałam maila, i facebooka. Bałam się że będą mi zabierac pieniądze z telefonu. Dostałam wiadomośc że mogę tą usługę wyłączyc, ale nie miałam nic na koncie, więc wyjęłam karte z telefonu żeby mi nie wysyłali wiadomości za które by brali pieniądze. Czy pozbyłam już się ich??? :( :?:
saniiaaa1223

Akazoo.pl

Postprzez ToServeAndProtect 28 Kwi 2013, 19:02

fejsa nie skasujesz :P

ale dobrze, że usunęłaś tam konto. dobrze by było byś usunęła aplikację ich z konta
| AMD Phenom II X4 3GHz | GIGABYTE MA790XT-UD4P | A-DATA 8GB 1600MHz | HiS Radeon HD 5850 1GB | IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 830 128GB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1000GB | Powered by Chieftec 650W | Protected by ESET Smart Security 7 |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert

Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 337

Wyślij odpowiedź
Nazwa użytkownika:
Kod potwierdzający:
Uśmieszki
:) :wink: :D :lol: <rotfl> :( :cry: :wow: :? 8) :x :evil: :P :oops: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :-| :ok: :lipa: :1: sciana :banan: :papryczka:
Cytuj ostatnią wiadomość
Cytuj zaznaczone

Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości