• Ogłoszenie:

acronis true image 8 nie widzi nagrywarki dvd

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

acronis true image 8 nie widzi nagrywarki dvd

Postprzez demon_x 21 Cze 2005, 00:04

reklama
Po odpaleniu komputera z płyty botowalnej wsadzonej do napędu cd z programem true image , program nie widzi mojej nagrywarki LG DVD, tylko napęd cd , a jeśli płytę odpalam z nagrywarki DVD to przez chwilę mam komunikat w stylu uruchamianie acronis tru image a po chwili nieprawidłowy boot (bynajmniej w tym sensie) w czym może być problem? dodam , że nagrywarka działała zawsze prawidłowo czy to z dosa czy z jakichś innych płyt botowalnch. A zależy mi na DVD , gdyż cheę sobie wypalić obraz partycji na płycie DVD.
demon_x
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 21 Cze 2005, 00:00



Postprzez demon_x 21 Cze 2005, 08:42

Zainstalowałem inną wersję i już widzi nagrywarę , tylko , że nie chce nagrać obrazu n płycie DVD zarówno z windowsa jak i z płyty startowej
niby ma już nagrywać i wywala kounikat:

I00640003:Please insert the first media

Please insert a CD then pres OK when ready or Cancel to cancel the Operation

Please note that you can use either a blank CD or a CD containing image Arhives created by Acronis true image .If the CD already contains image archuives you can append to this CD only if the CD has enough fre space.

W czym może być problem , płyta jest dvd-rw i jest czysta i jest na niej wystarczająco miejsca.
demon_x
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 21 Cze 2005, 00:00




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości