• Ogłoszenie:

2 male problmy (winamp i winxp)

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

2 male problmy (winamp i winxp)

Postprzez JarekMk 11 Kwi 2005, 13:25

Witam!
Mam takie 2 problemy napisze je w tym temacie zeby nie robic zamieszania.

1) Z Winampem.. Jak nauczyc Winampa 5 kozystania z 4 i wiecej glosnikow dodam ze WMP nie mam z tym zadnych problemow... moze jakis plugin...

2) Jak odpalam kompa to przy koncu ladowania - jak sie juz pulpit pokazuje - pojawia sie komunikat ten: http://www.republika.pl/fckgw/blad.GIF i nie wiem co mam zrobic... niby wszystko dziala ale troche mnie irytuje ten komunikat przy starcie
Pozdrawiam! :wink:
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301



Postprzez (D.E.X.) 13 Kwi 2005, 16:51

Siema

co do pytania

1) Musisz popatrzec w eqalizerze od karty muzycznej . Moj kumpel ma tez 4+1 i mu chodziły tylko 2 gołsniczki . w programie od karty muzycznej on ma chyba SB zintegrowana ustawil tam nie 4 ale pokazywał kompowi ze ma 6 głosinów i mu chodzi wszystko bez zarzutu.

2) moze to jakis programik ktory zainstalowałes a nie chodzi czy nie moze polaczyc sie z czyms

pozdrawiam DeX
(D.E.X.)
 



Postprzez JarekMk 13 Kwi 2005, 17:09

Ad. 1 to tez nie dziala a dzwiek mam wbudowany Xear 3D albo jakos podobnie ( klikam z pracy )

Ad. 2 a co do tego to pojawilo sie a dnia na dzien bez instalowania niczego...
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości