Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft
-
- błąd przy wyłączaniu kompa
przez mastereek 02 Sty 2008, 18:41
- 0 Odpowiedzi
- 902 Wyświetleń
- Ostatni post przez mastereek
02 Sty 2008, 18:41
-
- komendy pozwalającej usunąć mi konta użytkowników
przez ziooMuś 01 Sty 2008, 22:14
- 2 Odpowiedzi
- 2339 Wyświetleń
- Ostatni post przez Lukesh
01 Sty 2008, 22:28
-
- rejestracja win xp home
przez patrio 01 Sty 2008, 14:23
- 5 Odpowiedzi
- 1388 Wyświetleń
- Ostatni post przez BZIKU
01 Sty 2008, 19:19
-
- dodawanie wpisów do rejestru
przez Rethon 01 Sty 2008, 02:25
- 4 Odpowiedzi
- 3799 Wyświetleń
- Ostatni post przez Mike
01 Sty 2008, 13:12
-
- bsod - 0xdeadbeef podczas odświeżania systemu
przez t0d 31 Gru 2007, 18:03
- 2 Odpowiedzi
- 887 Wyświetleń
- Ostatni post przez t0d
31 Gru 2007, 22:19
-
- z systemem windows
przez wislapol 31 Gru 2007, 12:57
- 2 Odpowiedzi
- 1149 Wyświetleń
- Ostatni post przez wislapol
31 Gru 2007, 15:47
-
- o skrót klawiszowy pozwalający na przemieszczanie kursora
przez Devan 31 Gru 2007, 10:30
- 4 Odpowiedzi
- 1127 Wyświetleń
- Ostatni post przez jarek*
31 Gru 2007, 15:37
-
- odtwarzanie filmów w windows vista
przez know 31 Gru 2007, 11:57
- 0 Odpowiedzi
- 816 Wyświetleń
- Ostatni post przez know
31 Gru 2007, 11:57
-
- vista
przez Kaczor 31 Gru 2007, 03:40
- 3 Odpowiedzi
- 1535 Wyświetleń
- Ostatni post przez Kaczor
31 Gru 2007, 04:08
-
- kompletny brak ikon ( ? )
przez musashi_007 30 Gru 2007, 16:29
- 1 Odpowiedzi
- 1003 Wyświetleń
- Ostatni post przez oklahoma
30 Gru 2007, 21:33
-
- z 3d markiem
przez banior 30 Gru 2007, 17:22
- 0 Odpowiedzi
- 849 Wyświetleń
- Ostatni post przez banior
30 Gru 2007, 17:22
-
- formatowanie dysku
przez ziemowyt 30 Gru 2007, 14:33
- 11 Odpowiedzi
- 2701 Wyświetleń
- Ostatni post przez BZIKU
30 Gru 2007, 16:39
-
- problem ze sterownikami usb
przez BoMbelaZ^ 29 Gru 2007, 15:16
- 2 Odpowiedzi
- 1625 Wyświetleń
- Ostatni post przez BoMbelaZ^
30 Gru 2007, 14:39
-
- veryfing dmi data pool
przez studentnet 14 Lis 2007, 19:16
- 6 Odpowiedzi
- 2319 Wyświetleń
- Ostatni post przez studentnet
30 Gru 2007, 14:10
-
- z wyskakiwaniem błędów gdy otwieram folder lub film...
przez tyskifan 24 Gru 2007, 16:52
- 7 Odpowiedzi
- 1616 Wyświetleń
- Ostatni post przez termos22
30 Gru 2007, 02:42
-
- jak wyłączyć klawisz menu start na klawiaturze?
przez Dzidek794 29 Gru 2007, 13:00
- 2 Odpowiedzi
- 2716 Wyświetleń
- Ostatni post przez Dzidek794
29 Gru 2007, 13:37
-
- jak włamać się do własnego biosa.
przez Marshall18 29 Gru 2007, 10:40
- 2 Odpowiedzi
- 2128 Wyświetleń
- Ostatni post przez Lukesh
29 Gru 2007, 10:41
-
- brak dźwięku z systemu.
przez waski_rk 27 Gru 2007, 22:36
- 6 Odpowiedzi
- 2061 Wyświetleń
- Ostatni post przez Lukesh
29 Gru 2007, 01:27
-
- z aplikacją generic host...
przez diablo 28 Gru 2007, 14:35
- 2 Odpowiedzi
- 1148 Wyświetleń
- Ostatni post przez diablo
28 Gru 2007, 15:31
-
- adobe updater
przez lisu221 25 Gru 2007, 14:32
- 10 Odpowiedzi
- 28989 Wyświetleń
- Ostatni post przez lisu221
28 Gru 2007, 15:22
-
- z filmami rmvb
przez Mateusz 23 Gru 2007, 00:41
- 2 Odpowiedzi
- 1248 Wyświetleń
- Ostatni post przez Mateusz
28 Gru 2007, 10:59
-
- z otwórz za pomocą- a raczej jej brak.
przez Dzidek794 27 Gru 2007, 16:00
- 4 Odpowiedzi
- 1725 Wyświetleń
- Ostatni post przez Dzidek794
28 Gru 2007, 10:56
-
- dotyczące paska zadań
przez arusiek 27 Gru 2007, 20:32
- 1 Odpowiedzi
- 973 Wyświetleń
- Ostatni post przez Mike
27 Gru 2007, 20:39
-
- crystal clear xp po odinstalowaniu same problemy
przez Wojtaz 26 Gru 2007, 19:25
- 6 Odpowiedzi
- 2407 Wyświetleń
- Ostatni post przez Wojtaz
27 Gru 2007, 19:12
-
- klucz oryginalny windowsa
przez Kri$ 27 Gru 2007, 18:25
- 1 Odpowiedzi
- 1313 Wyświetleń
- Ostatni post przez Thunderas
27 Gru 2007, 19:10
-
- xp service pack 3
przez chomik24 24 Gru 2007, 22:30
- 4 Odpowiedzi
- 2438 Wyświetleń
- Ostatni post przez termos22
27 Gru 2007, 18:51
-
- nie moge uruchomi widowsa
przez duke99 27 Gru 2007, 14:09
- 2 Odpowiedzi
- 1091 Wyświetleń
- Ostatni post przez duke99
27 Gru 2007, 15:01
-
- przegrzewanie się kompa - jak zaradzić?
przez cinek383 26 Gru 2007, 20:21
- 17 Odpowiedzi
- 4680 Wyświetleń
- Ostatni post przez kahoona
27 Gru 2007, 14:23
-
- wyskakuje komunikat gdy otwieram jakikolwiek folder...
przez tyskifan 27 Gru 2007, 11:25
- 5 Odpowiedzi
- 2236 Wyświetleń
- Ostatni post przez Thunderas
27 Gru 2007, 14:01
-
- sterownik do karty dźwiękowej ac 97 na laptopie
przez malcia14 25 Gru 2007, 10:40
- 2 Odpowiedzi
- 1311 Wyświetleń
- Ostatni post przez malcia14
27 Gru 2007, 11:58
-
- gdzie jest przechowywany prt scr?
przez baniol22 26 Gru 2007, 01:24
- 9 Odpowiedzi
- 3267 Wyświetleń
- Ostatni post przez Mike
26 Gru 2007, 23:42
-
- instalacja windows xp dwa dyski
przez alex11 25 Gru 2007, 23:25
- 6 Odpowiedzi
- 1622 Wyświetleń
- Ostatni post przez Thunderas
26 Gru 2007, 18:51
-
- jak wyłączyć na stałe pasek języka?
przez ^Wulf 26 Gru 2007, 09:53
- 4 Odpowiedzi
- 4639 Wyświetleń
- Ostatni post przez ^Wulf
26 Gru 2007, 11:10
-
- gry ? czerń
przez Xevisek 25 Gru 2007, 21:06
- 3 Odpowiedzi
- 1510 Wyświetleń
- Ostatni post przez Xevisek
26 Gru 2007, 10:15
-
- mozna to usunąć
przez GSE 25 Gru 2007, 14:58
- 3 Odpowiedzi
- 1502 Wyświetleń
- Ostatni post przez Dzi@dek
25 Gru 2007, 23:23
-
- hasło do konsoli odzyskiwania
przez kingpc 25 Gru 2007, 15:03
- 1 Odpowiedzi
- 952 Wyświetleń
- Ostatni post przez wojtas
25 Gru 2007, 15:20
-
- licencja windowsa xp home edition
przez oj_radziu 25 Gru 2007, 14:12
- 1 Odpowiedzi
- 908 Wyświetleń
- Ostatni post przez Dementor
25 Gru 2007, 14:20
-
- mscofig dziwny wpis
przez kepa416 25 Gru 2007, 04:56
- 4 Odpowiedzi
- 1810 Wyświetleń
- Ostatni post przez wojtas
25 Gru 2007, 14:19
-
- blue screen
przez Dominik16 24 Gru 2007, 22:31
- 1 Odpowiedzi
- 1101 Wyświetleń
- Ostatni post przez KamilQ
25 Gru 2007, 13:18
-
- pamiec wirtualna / stronnicowa
przez Zelatur 24 Gru 2007, 13:54
- 8 Odpowiedzi
- 1589 Wyświetleń
- Ostatni post przez Zelatur
24 Gru 2007, 20:38
-
- nie mogę uruchomić ani sformatować kompa.
przez Squosh 24 Gru 2007, 13:31
- 4 Odpowiedzi
- 1147 Wyświetleń
- Ostatni post przez Squosh
24 Gru 2007, 14:14
-
- jedno pytanie odnosnie windowsamx rgb
przez ziomal16ck 24 Gru 2007, 13:40
- 3 Odpowiedzi
- 1285 Wyświetleń
- Ostatni post przez Sylwek 17
24 Gru 2007, 14:14
-
- winows co drugie logowanie wyświetla blue screen i stop
przez vokus 23 Gru 2007, 20:18
- 1 Odpowiedzi
- 1090 Wyświetleń
- Ostatni post przez Max
24 Gru 2007, 11:59
-
- z mijescem na dysku
przez miral_trunks 23 Gru 2007, 20:00
- 4 Odpowiedzi
- 1350 Wyświetleń
- Ostatni post przez miral_trunks
23 Gru 2007, 21:59
-
- vista a xp nie widzą sie w sieci
przez pucus 19 Gru 2007, 13:50
- 1 Odpowiedzi
- 1149 Wyświetleń
- Ostatni post przez miral_trunks
23 Gru 2007, 19:54
-
- pozostalosc po stylexp -> <bootscreen>
przez IrysWWF 20 Gru 2007, 23:42
- 3 Odpowiedzi
- 1457 Wyświetleń
- Ostatni post przez IrysWWF
23 Gru 2007, 14:47
-
- profil win xp
przez barto0o 23 Gru 2007, 14:08
- 1 Odpowiedzi
- 942 Wyświetleń
- Ostatni post przez Lukesh
23 Gru 2007, 14:43
-
- błąd przy otwieraniu dysku lpm
przez ProQ 23 Gru 2007, 10:32
- 1 Odpowiedzi
- 1130 Wyświetleń
- Ostatni post przez Leon$
23 Gru 2007, 13:12
-
- z msinfo32.exe
przez piwlac 22 Gru 2007, 14:44
- 6 Odpowiedzi
- 4836 Wyświetleń
- Ostatni post przez piwlac
23 Gru 2007, 12:21
-
- instalka xp na hp compaq nx7300
przez pitersid 21 Gru 2007, 22:07
- 4 Odpowiedzi
- 3525 Wyświetleń
- Ostatni post przez pitersid
22 Gru 2007, 20:01
-
- podlaczenie emula w windows vista
przez Gryzak 22 Gru 2007, 16:09
- 1 Odpowiedzi
- 924 Wyświetleń
- Ostatni post przez BZIKU
22 Gru 2007, 16:36
-
- nowy laptop. jak wgrac windowsa xp
przez cineksuw 21 Gru 2007, 19:22
- 8 Odpowiedzi
- 8709 Wyświetleń
- Ostatni post przez Wojtasgls
22 Gru 2007, 16:36
-
- jak sprawdzić czy ma się fat32 czy ntfs?
przez Dzidek794 12 Gru 2007, 18:30
- 9 Odpowiedzi
- 12065 Wyświetleń
- Ostatni post przez mysia117
21 Gru 2007, 19:18
-
- w menu start nie mam opcji wyszukaj
przez Komandor Brudne Gacie 21 Gru 2007, 14:56
- 2 Odpowiedzi
- 1187 Wyświetleń
- Ostatni post przez Komandor Brudne Gacie
21 Gru 2007, 16:11
-
- prawy przycisk myszy>właściwości>problem z tym mam
przez mysia117 20 Gru 2007, 20:03
- 4 Odpowiedzi
- 2315 Wyświetleń
- Ostatni post przez mysia117
21 Gru 2007, 11:24
-
- czym sie rozni windiws mx 2,1(cos takiego) od windowsa rgb
przez ziomal16ck 20 Gru 2007, 20:42
- 0 Odpowiedzi
- 729 Wyświetleń
- Ostatni post przez ziomal16ck
20 Gru 2007, 20:42
-
- batch, skladnia jest niepoprawna
przez ink4sent 20 Gru 2007, 19:01
- 5 Odpowiedzi
- 1988 Wyświetleń
- Ostatni post przez t0d
20 Gru 2007, 19:27
-
- z gra/grafika
przez alex11 18 Gru 2007, 17:59
- 2 Odpowiedzi
- 1258 Wyświetleń
- Ostatni post przez Sylwek 17
20 Gru 2007, 14:01
-
- word - rys w poziomie, text w pionie
przez jeff 19 Gru 2007, 22:54
- 1 Odpowiedzi
- 1255 Wyświetleń
- Ostatni post przez kahoona
20 Gru 2007, 08:39
-
- z instalacja windows rgb
przez ziomal16ck 19 Gru 2007, 14:12
- 6 Odpowiedzi
- 4155 Wyświetleń
- Ostatni post przez BZIKU
19 Gru 2007, 23:26
Powróć do Strona główna
Kto jest na forum
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości
Zezwolenia forum
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum