Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft
-
- kłopoty z ramem
przez Shimaru 19 Lut 2008, 17:11
- 8 Odpowiedzi
- 2046 Wyświetleń
- Ostatni post przez Shimaru
27 Lut 2008, 00:07
-
- brak iconki bluetooth w panelu sterowania
przez error2000 26 Lut 2008, 22:15
- 2 Odpowiedzi
- 2247 Wyświetleń
- Ostatni post przez error2000
26 Lut 2008, 22:25
-
- odnośnie kodu w windows vista
przez hbx 26 Lut 2008, 20:35
- 2 Odpowiedzi
- 1665 Wyświetleń
- Ostatni post przez hbx
26 Lut 2008, 20:46
-
- c 0000218 w viście ultimate
przez Devan 26 Lut 2008, 17:32
- 0 Odpowiedzi
- 897 Wyświetleń
- Ostatni post przez Devan
26 Lut 2008, 17:32
-
- z sp1 do sp2
przez kragg555 25 Lut 2008, 18:01
- 1 Odpowiedzi
- 1076 Wyświetleń
- Ostatni post przez MUTOPOMPKA
25 Lut 2008, 19:23
-
- windows xp dark edition v6
przez filter0830 25 Lut 2008, 17:32
- 2 Odpowiedzi
- 1890 Wyświetleń
- Ostatni post przez Precel
25 Lut 2008, 17:44
-
- z plikiem uxtheme.dll
przez Kazica 25 Lut 2008, 09:58
- 5 Odpowiedzi
- 1599 Wyświetleń
- Ostatni post przez kahoona
25 Lut 2008, 16:09
-
- błędy, wyskakuje bluescreen - sxe injected.
przez Dzidek794 25 Lut 2008, 15:58
- 0 Odpowiedzi
- 964 Wyświetleń
- Ostatni post przez Dzidek794
25 Lut 2008, 15:58
-
- aktualizacja xp macintosh
przez leonpolarny 24 Lut 2008, 09:58
- 9 Odpowiedzi
- 1994 Wyświetleń
- Ostatni post przez leonpolarny
25 Lut 2008, 07:57
-
- problem z pulpitem.
przez destroyeR! 24 Lut 2008, 21:30
- 4 Odpowiedzi
- 1788 Wyświetleń
- Ostatni post przez destroyeR!
24 Lut 2008, 21:43
-
- office musi być w part. w której jest system?
przez kalcyt13 24 Lut 2008, 20:13
- 3 Odpowiedzi
- 1349 Wyświetleń
- Ostatni post przez kalcyt13
24 Lut 2008, 21:26
-
- skrót do "dźwięków"
przez Melkor 23 Lut 2008, 22:18
- 2 Odpowiedzi
- 2048 Wyświetleń
- Ostatni post przez Melkor
24 Lut 2008, 21:02
-
- ustawienia partycji w windows nt - nie uruchamia systemu
przez hucek83 24 Lut 2008, 17:38
- 1 Odpowiedzi
- 1044 Wyświetleń
- Ostatni post przez Thunderas
24 Lut 2008, 18:02
-
- wymysł windowsa
przez Okocza 23 Lut 2008, 14:32
- 6 Odpowiedzi
- 1922 Wyświetleń
- Ostatni post przez Okocza
24 Lut 2008, 17:19
-
- jak wyłączyć usługę pulpit zdalny aby nie była dostępna
przez aaa333 24 Lut 2008, 15:15
- 2 Odpowiedzi
- 2231 Wyświetleń
- Ostatni post przez aaa333
24 Lut 2008, 15:23
-
- rozmiary folderów w xp
przez Qooboo4 24 Lut 2008, 09:48
- 0 Odpowiedzi
- 1156 Wyświetleń
- Ostatni post przez Qooboo4
24 Lut 2008, 09:48
-
- udostępnianie komputera (folderu) w sieci
przez dziubek12 21 Lut 2008, 12:14
- 9 Odpowiedzi
- 2309 Wyświetleń
- Ostatni post przez dziubek12
23 Lut 2008, 16:13
-
- z instalacją windows mxv6
przez matikk 23 Lut 2008, 10:57
- 2 Odpowiedzi
- 2048 Wyświetleń
- Ostatni post przez matikk
23 Lut 2008, 16:02
-
- nie moge zainstalować windowsa! pomocy
przez Adanedhel 23 Lut 2008, 14:45
- 2 Odpowiedzi
- 932 Wyświetleń
- Ostatni post przez Adanedhel
23 Lut 2008, 15:03
-
- tv-out czarno-biały obraz
przez dawidryba 22 Lut 2008, 20:11
- 0 Odpowiedzi
- 948 Wyświetleń
- Ostatni post przez dawidryba
22 Lut 2008, 20:11
-
- windows nie chce się włączyć:/
przez Snipper 19 Lut 2008, 23:15
- 14 Odpowiedzi
- 3379 Wyświetleń
- Ostatni post przez kahoona
22 Lut 2008, 18:13
-
- [windows xp] problem z niepotrzebnym procesem
przez Yaku 21 Lut 2008, 11:14
- 1 Odpowiedzi
- 1227 Wyświetleń
- Ostatni post przez kahoona
22 Lut 2008, 18:05
-
- vista problemy po aktualizacji
przez bolanty 20 Lut 2008, 23:15
- 8 Odpowiedzi
- 1828 Wyświetleń
- Ostatni post przez bolanty
21 Lut 2008, 23:42
-
- vista-nie włącza się
przez Axel_PL 21 Lut 2008, 17:30
- 2 Odpowiedzi
- 1017 Wyświetleń
- Ostatni post przez Axel_PL
21 Lut 2008, 23:10
-
- zasłonięcie ekranu przez czarny element
przez Delur` 19 Lut 2008, 20:10
- 13 Odpowiedzi
- 2459 Wyświetleń
- Ostatni post przez Delur`
21 Lut 2008, 15:16
-
- vista
przez kecul 19 Lut 2008, 21:18
- 4 Odpowiedzi
- 1927 Wyświetleń
- Ostatni post przez reckomar
21 Lut 2008, 11:23
-
- ikony ie7
przez Sh4dow 20 Lut 2008, 19:36
- 6 Odpowiedzi
- 1672 Wyświetleń
- Ostatni post przez Sh4dow
21 Lut 2008, 03:17
-
- samoczynna minimalizacja
przez Kyubi 20 Lut 2008, 19:16
- 4 Odpowiedzi
- 1988 Wyświetleń
- Ostatni post przez Kyubi
21 Lut 2008, 01:58
-
- xp zamiast visty - 2 sposoby - pytanie w sprawie raid
przez iwka 20 Lut 2008, 00:33
- 3 Odpowiedzi
- 5177 Wyświetleń
- Ostatni post przez iwka
20 Lut 2008, 19:36
-
- z dyskiem twrdym, zniknął
przez banior 18 Lut 2008, 23:04
- 18 Odpowiedzi
- 3586 Wyświetleń
- Ostatni post przez Okocza
19 Lut 2008, 23:12
-
- advanced system optimizer
przez Jaramaniak 19 Lut 2008, 21:10
- 0 Odpowiedzi
- 915 Wyświetleń
- Ostatni post przez Jaramaniak
19 Lut 2008, 21:10
-
- komunikat microsoft net framework
przez Jeremmy 19 Lut 2008, 19:24
- 0 Odpowiedzi
- 2797 Wyświetleń
- Ostatni post przez Jeremmy
19 Lut 2008, 19:24
-
- problem z przeinsalowaniem systemu
przez dg1125 18 Lut 2008, 15:54
- 4 Odpowiedzi
- 1462 Wyświetleń
- Ostatni post przez dg1125
19 Lut 2008, 19:17
-
- ikonki
przez Dead 19 Lut 2008, 16:29
- 5 Odpowiedzi
- 1670 Wyświetleń
- Ostatni post przez Okocza
19 Lut 2008, 18:56
-
- menu kontekstowe
przez Sh4dow 19 Lut 2008, 01:42
- 2 Odpowiedzi
- 1258 Wyświetleń
- Ostatni post przez Sh4dow
19 Lut 2008, 14:28
-
- reset win xp brak starowników sata
przez modani 19 Lut 2008, 09:32
- 6 Odpowiedzi
- 1201 Wyświetleń
- Ostatni post przez modani
19 Lut 2008, 12:03
-
- rundll32.exe, drwtsn32.exe (błedy)
przez Dante777 18 Lut 2008, 22:50
- 0 Odpowiedzi
- 942 Wyświetleń
- Ostatni post przez Dante777
18 Lut 2008, 22:50
-
- zmiana pliku
przez baryła 18 Lut 2008, 20:13
- 9 Odpowiedzi
- 2791 Wyświetleń
- Ostatni post przez baryła
18 Lut 2008, 22:12
-
- problem z głosnikami!
przez Karools 17 Lut 2008, 10:04
- 15 Odpowiedzi
- 3825 Wyświetleń
- Ostatni post przez Karools
18 Lut 2008, 21:36
-
- restart komputera
przez WojtasTpt 18 Lut 2008, 12:44
- 2 Odpowiedzi
- 2109 Wyświetleń
- Ostatni post przez WojtasTpt
18 Lut 2008, 19:04
-
- zawiasy windows movie makera..
przez holi12 18 Lut 2008, 18:54
- 0 Odpowiedzi
- 849 Wyświetleń
- Ostatni post przez holi12
18 Lut 2008, 18:54
-
- odzyskać partycję...
przez IrysWWF 17 Lut 2008, 22:04
- 2 Odpowiedzi
- 973 Wyświetleń
- Ostatni post przez IrysWWF
18 Lut 2008, 10:23
-
- 2 pytania o instalcję windowsa
przez Altair 17 Lut 2008, 14:11
- 4 Odpowiedzi
- 1260 Wyświetleń
- Ostatni post przez wojtas
17 Lut 2008, 21:43
-
- przeglądarka safari
przez Melkor 17 Lut 2008, 18:26
- 1 Odpowiedzi
- 1292 Wyświetleń
- Ostatni post przez t0d
17 Lut 2008, 19:38
-
- brak podglądu + deinstalacja wmp11
przez mastereek 17 Lut 2008, 14:05
- 1 Odpowiedzi
- 2343 Wyświetleń
- Ostatni post przez Dzi@dek
17 Lut 2008, 17:03
-
- nie moę oczyścić dysku
przez baryła 16 Lut 2008, 19:13
- 7 Odpowiedzi
- 2081 Wyświetleń
- Ostatni post przez Dzi@dek
17 Lut 2008, 16:59
-
- instalacja windows xp.
przez Atrakcyjny_Kazimierz 16 Lut 2008, 15:43
- 10 Odpowiedzi
- 2597 Wyświetleń
- Ostatni post przez BZIKU
17 Lut 2008, 00:35
-
- 4 dyski cd + ikonka nokia pc suite.
przez fibi07 16 Lut 2008, 15:14
- 11 Odpowiedzi
- 1758 Wyświetleń
- Ostatni post przez fibi07
16 Lut 2008, 22:44
-
- szybkie zaznaczanie dużej ilości plików
przez Pawlo_3d 16 Lut 2008, 17:41
- 4 Odpowiedzi
- 4532 Wyświetleń
- Ostatni post przez Sylwek 17
16 Lut 2008, 17:52
-
- zmiena numeru komputera
przez DeCastiyo 26 Sty 2008, 14:47
- 7 Odpowiedzi
- 4881 Wyświetleń
- Ostatni post przez t0d
16 Lut 2008, 15:08
-
- nazwa wielu plików
przez kepa416 15 Lut 2008, 23:37
- 1 Odpowiedzi
- 949 Wyświetleń
- Ostatni post przez Mike
15 Lut 2008, 23:48
-
- ikony na pulpicie
przez Louie91 15 Lut 2008, 23:16
- 2 Odpowiedzi
- 1301 Wyświetleń
- Ostatni post przez Louie91
15 Lut 2008, 23:41
-
- windows nie widzi napędu- bład sterownika
przez guma 15 Lut 2008, 12:32
- 11 Odpowiedzi
- 8709 Wyświetleń
- Ostatni post przez guma
15 Lut 2008, 19:12
-
- system nie startuje, uszkodzona tabela partycji.
przez Manieq 14 Lut 2008, 18:59
- 10 Odpowiedzi
- 2593 Wyświetleń
- Ostatni post przez Manieq
15 Lut 2008, 15:16
-
- archwuwim gg a windows vista
przez Furry91 10 Lut 2008, 21:20
- 7 Odpowiedzi
- 1579 Wyświetleń
- Ostatni post przez Furry91
15 Lut 2008, 14:10
-
- pendrive apacer
przez Manieq 14 Lut 2008, 17:34
- 2 Odpowiedzi
- 3081 Wyświetleń
- Ostatni post przez Manieq
15 Lut 2008, 13:47
-
- fat32 i pliki większe niż 4 gb
przez kolson 01 Sie 2006, 08:26
- 8 Odpowiedzi
- 2460 Wyświetleń
- Ostatni post przez Gizmo
15 Lut 2008, 13:21
-
- windows xp i logowanie
przez ciapus4 14 Lut 2008, 14:33
- 6 Odpowiedzi
- 2232 Wyświetleń
- Ostatni post przez Thunderas
14 Lut 2008, 19:21
-
- haslo w biosie
przez cieszko8 01 Lut 2008, 15:14
- 8 Odpowiedzi
- 4539 Wyświetleń
- Ostatni post przez Manieq
14 Lut 2008, 18:42
-
- edycja zawartości 'nowy'
przez kuszczak 14 Lut 2008, 16:10
- 1 Odpowiedzi
- 1204 Wyświetleń
- Ostatni post przez Okocza
14 Lut 2008, 16:15
Powróć do Strona główna
Kto jest na forum
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości
Zezwolenia forum
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum